آخرین ارسال ها در وبلاگ های مجله میهن

چهار نفر از اعضای یک خانواده در آتش سوختند

خبرنگاران/زنجان جانشین رییس پلیس راه استان زنجان از برخورد سه خودرو در اتوبان زنجان به قزوین و کشته شدن چهار نفر اطلاع داد.

24 مرداد 1399

قرنطینه روستاهای استان هرمزگان کلید خورد

پس از آنکه شیوع گسترده ویروس کرونا به روستاهای استان نیز رسید و افراد زیادی در روستاها به این بیماری مبتلا شدند استاندار هرمزگان از اجرای طرح قرنطینه دو هفته ای روستاها در استان اطلاع داد.

24 مرداد 1399

خبرنگاران پوشش آبیاری تحت فشار در استان اردبیل به 12 هزار هکتار افزایش می یابد

اردبیل - خبرنگاران - رییس جهاد کشاورزی استان اردبیل از هدف گذاری پوشش آبیاری تحت فشار به 12 هزار هکتار از اراضی دیم این استان در امسال اطلاع داد.

24 مرداد 1399

بایدن رای ایالت کلیدی میشیگان را درو کرد

فارس نوشت: بر اساس نظرسنجی جدید اجرا شده، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری پیش روی آمریکا با اختلاف 12 درصد از رئیس جمهور آمریکا پیش است.

24 مرداد 1399

هوک: می خواستم با ظریف در زوریخ دیدار کنم ولی ایران نپذیرفت

به گزارش خبرنگاران، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شد که در ماه دسامبر خواستار دیدار با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران شده اما این درخواست با مخالفت ایران روبرو شده است.

24 مرداد 1399

تبدیل یک خواهر به رهبر عزیز

کیم یو جونگ خواهر 32 ساله رهبر کره شمالی که این روزها بیش برادرش در صفحه های خبری دنیا دیده می گردد، در هفته های گذشته به دفعات کره جنوبی را تهدید کرد.

24 مرداد 1399

برگزاری نمایشگاه پوستر نمی توانم نفس بکشم در قم

آثار نمایشگاه پوستر نمی توانم نفس بکشم در نگارگذر فرهنگ حوزه هنری قم به روی دیوار رفت.

24 مرداد 1399

ترامپ از تهران درخواست یاری کرد

ترامپ روز آدینه ضمن قدردانی از آزادی زندانی آمریکایی، از تهران خواست تا پیرامون پرونده هسته ای اش یک معامله عظیم را رقم بزند. او پیشنهاد رسیدن ایران به شرایط بهتر تا قبل از انتها دوره ریاست جمهوری اش را بیان کرد، گویی از تهران دعوت می کرد تا در بازگشتش...

24 مرداد 1399

کرونا چگونه منجر به سکته می گردد؟

ایسنا/ رییس کمیته اپیدمیولوژی ستاد مقابله با کرونا، دکتر علی اکبر حق دوست با اشاره به نحوه فعالیت ویروس کرونا در بدن، گفت:باید توجه کرد که همچنان ناشناخته های ما درباره کرونا بسیار زیاد است و با گذشت زمان به تدریج می توان در حوزه های مختلف فعالیت آن اعم...

24 مرداد 1399

رشوه های این پرونده به 200 میلیارد تومان می رسد ، ماجرای عکاسخانه دختر آقای طبری

نماینده دادستان در شرح پرونده اکبر طبری و همدستانش گفت که حجم مبالغ رشوه پرداخت شده در این پرونده شاید به 200 میلیارد تومان برسد.

24 مرداد 1399

ماجرای قانون بازنشستگی و صحبت های اینفانتینو به سود تاج

نماینده مجلس شورای اسلامی در برنامه فوتبال برتر، درباره حرف های اینفانتینو در خصوص قانون بازنشستگی صحبت کرد.

24 مرداد 1399

رونمایی از نقاشی دیواری با موضوع صنایع دستی در رضوان شهر

به مناسبت هفته صنایع دستی از نقاشی دیواری با موضوع صنایع دستی در رضوان شهر رونمایی شد.

24 مرداد 1399

توقف جستجو برای مفقودین شناور بهبهان

مدیر کل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از توقف عملیات جستجو و نجات برای مفقودین شناور بهبهان اطلاع داد و گفت: امید چندانی برای زنده ماندن آنها وجود ندارد و با وجود اینکه 9 روز جستجو را ادامه دادیم، همچنان منتظر اخباری هستیم که در صورت دریافت...

24 مرداد 1399

زنده یاد کشاورز ستونی برای فرهنگ و هنر کشور بود، کمتر آدمی دیده ام که خضوع او را داشته باشد

محمود پاک نیت که تجربه چندین همکاری با زنده یاد محمدعلی کشاورز را دارد، گفت: جالب بود که اگر مردم از او عکس یادگاری می خواستند، به جای فرار دست در گردن آن ها عکس می گرفت؛ کمتر آدمی دیده ام که خضوع او را داشته باشد.

23 مرداد 1399

تاثیر ناامنی غذایی بر افسردگی دانش آموزان

نتایج یک پژوهش نشان می دهد نبود امنیت غذایی در میان دانش آموزان می تواند علاوه بر سوء تغذیه، ایجاد کننده بیماری های مختلف چون افسردگی نیز باشد.

23 مرداد 1399

خبرنگاران سطح آلودگی ملخ صحرایی در نهبندان افزایش یافت

بیرجند - خبرنگاران - فرماندار نهبندان گفت: وسعت آلودگی ملخ صحرایی در این شهرستان با شناسایی یک کانون 20 هزار هکتاری در روز گذشته به 63 هزار هکتار افزایش یافته است.

23 مرداد 1399

کرونا ، سفارت دولت مستعفی یمن در ریاض بسته شد

دولت مستعفی یمن از بسته شدن سفارت خود در ریاض به دلیل ابتلای کارمندان آن به کرونا خبر داد.

23 مرداد 1399

اشتباه مدل استاندارد در شرح ماهیت اصلی کیهان

در این مسئله که آیا مشکل در خود مدل استاندارد است یا در محاسبات استفاده شده در آزمایش آن، مباحثی وجود دارد. ما روی شیوه محاسبه فاصله کاملا مستقل از سایر محاسبات، کار می کنیم و ناهمخوانی بین محاسبات و اندازه های پیش بینی شده را نشان می دهیم.

23 مرداد 1399

صندوق ETF دارا یکم؛ بازدهی 93 درصدی پذیره نویسی سهام دولت

پذیره نویسی سهام دولت در قالب صندوق ETF دارا یکم اول خردادماه به سرانجام رسید و حدود سه میلیون و 480 هزار نفر بیش از پنج هزار و 860 میلیارد تومان در این صندوق سرمایه گذاری کردند. ارزش هر واحد این صندوق 10 هزار تومان بود و هر کس می توانست تا سقف دو میلیون تومان...

23 مرداد 1399

جشن تولد 74 سالگی ترامپ در میان اعتراضات

معترضان از رئیس جمهوری آمریکا هنگام بازگشت از جشن تولد 74 سالگی اش در محل باشگاه گلفش در نیوجرسی با شعارهای ضدنژادپرستی استقبال کردند.

23 مرداد 1399
تعداد: (19337)