آذری جهرمی: به من تهمت می زنند تا فسادهای خودشان را بپوشانند

به گزارش مجله میهن، اواخر هفته گذشته شایع اهدای 200 لپ تاپ توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به نهاد ریاست جمهوری منتشر شد. وزیر ارتباطات که قول پیگیری این موضوع را داده بود، اکنون اعلام نمود: از مدیرعامل همراه اول که تجهیزات داده بود خواستم دیگر تکرار نگردد و آن تجهیزات برای هوشمندسازی مدارس سیستان و بلوچستان به کار گرفته گردد.

آذری جهرمی: به من تهمت می زنند تا فسادهای خودشان را بپوشانند

ایرنا نوشت: آذری جهرمی خبر اهدای 200 دستگاه لپ تاپ به نهاد ریاست جمهوری را در حاشیه جلسه هیات دولت تکذیب کرد و قول داد مسئله اتفاق افتاده را آنالیز کند.

وزیر ارتباطات دقایقی قبل در اینستاگرام خود نوشت: من که با مردم مطلب پنهان و محرمانه ای ندارم. گفته بودند جهرمی 200 تا لپ تاپ به نهاد ریاست جمهوری هدیه داده است!. دروغ محض برای پوشاندن فسادهای خود! من هیچ اطلاعی نداشتم.

خواستم که به جدیت پیگیری نمایند. امروز مسئول مربوطه نهاد نامه زد و عذرخواهی کرد. از مدیرعامل همراه اول که تجهیزات داده بود خواستم دیگر تکرار نگردد و آن تجهیزات برای هوشمندسازی مدارس سیستان و بلوچستان به کار گرفته گردد.

او در ادامه شرح داد: همه می دانند که درباره حق الناس با کسی تعارف ندارم! با این تهمت های ناروا نمی توانید ذهن مردم را از واقعیت های فسادها منحرف کنید. اصلا من قاتل بروسلی، اما هم خاتمه وَس و دزدی های ارزش افزوده را پیگیری می کنم و هم آن پنج هزار میلیارد تومانی که در واگذاری مخابرات از مال مردم که معلوم نیست تکلیفش چه شده! راستی، تازه اول کار است.

وزیر ارتباطات در صفحه خود نامه های رد و بدل شده بین وزارت ارتباطات و همراه اول را منتشر کرد. اولین نامه در تاریخ ششم مهرماه به مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار زده شده با این مضمون: به تبعیت از نظر وزیر ارتباطات برای جلوگیری از هرگونه فرآینده ای مشابه و تامین تجهیزات از منابع دیگر، از پذیرش حمایت آن شرکت پوزش می طلبیم و درخواست می گردد نماینده ای به منظور عودت تجهیرات معرفی کنید.

در قسمتی از نامه بعدی که همان روز از سوی شرکت ارتباطات سیار به دفتر وزیر ارتباطات ارسال شده آمده است: از آن جا که دسترسی به حضرتعالی میسر نبود، موضوع به وسیله حوزه وزارتی پیگیری شد و پاسخ استمزاج این بود که در صورت وجود روال قانونی در شرکت ارتباطات سیار، بلامانع است. بدینوسیله از شرایط مستحدثه عذرخواهی کرده و نامه استرداد تجهیزات مذکور به شرکت ارسال شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 11250

به "آذری جهرمی: به من تهمت می زنند تا فسادهای خودشان را بپوشانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری جهرمی: به من تهمت می زنند تا فسادهای خودشان را بپوشانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید