شروع مانور گسترده نیروهای دریایی روسیه در سواحل خزر

به گزارش مجله میهن، ناوگان دریای خزر روسیه با مشارکت 1500 پرسنل نظامی، بیش از 30 کشتی جنگی و پشتیبانی و بیش از 200 واحد تجهیزات و فناوری های نظامی، تمرینات نظامی - دریایی گسترده ای را برای مدت یک هفته در سواحل این دریا انجام می دهند.

شروع مانور گسترده نیروهای دریایی روسیه در سواحل خزر

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تاس، بیش از یک هزار و پانصد نفر از نیروهای ناوگان دریای خزر روسیه تمرینات گسترده ای را در سواحل این دریا شروع کردند.

بر اساس اطلاعات دفتر مطبوعاتی منطقه نظامی جنوبی روسیه، بیش از 30 کشتی جنگی و کشتی هایی پشتیبانی، بیش از 1.5 هزار پرسنل نظامی در این آموزش که تا سرانجام این هفته ادامه خواهد یافت، شرکت دارند و بیش از 200 واحد تجهیزات نظامی و ویژه در این مانور مورد استفاده قرار می گیرند.

در جریان این تمرینات دریایی، خدمه کشتی ها اقدامات لازم برای آماده سازی فوری کشتی ها به منظور اعزام به ماموریت دریایی و آمادگی آنها برای استفاده از سلاح های مختلف برای از بین بردن اهداف مشخص شده، ساماندهی پدافند هوایی و همچنین انجام آموزش هایی برای یاری به کشتی های غرق شده را انجام می دهند.

علاوه بر این ، ملوانان کشتی های ناوگان دریای خزر، در منطقه نظامی ویژه ماخاچکالا در جمهوری داغستان روسیه برای نخستین بار از زمان ورودشان به نیروی دریایی در سال 2019 انجام کارهای مقدماتی برای نبردهای دریایی را شروع کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 19 اسفند 1398 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 15515

به "شروع مانور گسترده نیروهای دریایی روسیه در سواحل خزر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مانور گسترده نیروهای دریایی روسیه در سواحل خزر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید