ادعا سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره هواپیمایی ماهان

به گزارش مجله میهن، مورگان اورتاگوس با طرح ادعا های واهی و تکراری مقامات دولت ترامپ، هواپیمایی ماهان را به تروریسم، اشاعه سلاح های کشتار جمعی و حمایت از دولت ونزوئلا متهم کرد و مدعی شد: گزارش شده که هواپیمایی ماهان عامل گسترش بیماری کووید 19 است. با دورنگاه داشتن هواپیمایی ماهان از کشورتان از مخاطرات ویروس کرونا و تحریم ها پرهیز کنید.

ادعا سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره هواپیمایی ماهان

به گزارش ایرنا، مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا نیز چندی پیش با ابراز نارضایتی از تداوم پرواز های هواپیمایی ماهان، از کشور ها خواسته بود تا این شرکت را تحریم کنند.(جزپیات بیشتر)

پمپئو گفت: می خواهم به جهان درباره ارتباط رژیم مادورو با ایران بگویم به گونه ای که در روز های اخیر، خط هوایی ماهان ایر چندین پرواز به مقصد کاراکاس به منظور حمایت های نامعلوم از مادورو انجام داده است.

پمپئو ماهان را یک هواپیمایی تروریستی نامید که ایران از طریق آن در سراسر خاورمیانه برای ارسال سلاح و جنگجویان استفاده می کند.

وی مدعی شد: این پرواز ها باید متوقف شود و کشور ها باید سهم خود را برای ممنوعیت این پرواز ها انجام دهند همانگونه که کشور های دیگری پیش از این، فرود این پرواز ها را ممنوع و این خط هوایی را تحریم کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 16 تیر 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 19831

به "ادعا سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره هواپیمایی ماهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعا سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره هواپیمایی ماهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید