از رمان های پرفروش چه خبر؟

به گزارش مجله میهن، جدیدترین فهرست هفتگی کتاب های پرفروش داستانی نشریه نیویورک تایمز با صدرنشینی رمان جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند منتشر شد.

از رمان های پرفروش چه خبر؟

به گزارش مجله میهن، رمان جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند نوشته دلیا اوئنز که در اغلب هفته های گذشته در رتبه نخست قرار گرفته بود همچنان با گذشت 84 هفته صدرنشین فهرست پرفروش های داستانی جلد سخت این نشریه است.

این رمان که نخستین تجربه داستان نویسی اوئنز محسوب می گردد، داستان دختری به نام کیا و حوادث پیچیده ای را که به دنبال کشف جنازه مرد جوانی در شهر محل زندگی این دختر مشهور به دختر مرداب به وقوع می پیوندد روایت می نماید.

رمان غبار آمریکایی به قلم جنین کامینز نیز پس از گذشت 12 هفته از حضور در این فهرست، در صندلی دوم دیده می گردد. این رمان داستان یک کتاب فروش اهل مکزیک را روایت می نماید که پس از تعقیب شدن توسط یک باند خلافکار به همراه فرزندش از مکزیک به سمت مرز ایالات متحده فرار می نماید.

پسری از جنگل نوشته هارلن کوبن پس از گذشت چهار هفته حضور در این فهرست در رتبه سوم قرار گرفته است. در این رمان داستان گم شدن یک دختر و کارآگاه خصوصی ای را که برای پیدا کردن او از خاطرات کودکی اش یاری می گیرد می خوانید.

رمان در کنار جاده نوشته آن تایلر نویسنده آمریکایی که این هفته در صندلی چهارم قرار گرفته، تنها اثر تازه وارد این فهرست محسوب می گردد.

بیمار ساکت اثر آلکس میشائیلایدز نیز که در چهل و پنجمین هفته از حضورش در فهرست پرفروش های نیویورک تایمز به سر می برد این بار در صندلی پنجم به چشم می خورد. بیمار ساکت داستان جست وجوی تئو فابر درباره راز نقاش مشهوری را که پس از شلیک به همسرش دیگر صحبت نمی نماید روایت می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 2 تیر 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 19292

به "از رمان های پرفروش چه خبر؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از رمان های پرفروش چه خبر؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید