افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در اوکراین و ارمنستان

به گزارش مجله میهن، طبق آخرین آمار گزارش شده، شمار افراد آلوده به ویروس کرونا در اوکراین به حدود 64 هزار نفر رسیده و در جمهوری ارمنستان نیز تعداد کل مبتلایان به کووید-19 به 37 هزار نفر نزدیک شده است.

افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در اوکراین و ارمنستان

با ما سفر کنید و با تور ارمنستان از کشور جذاب همسایه دیدن کنید و شهر زیبای ایروان را ببینید.

به گزارش گروه بین الملل مجله میهن به نقل از خبرگزاری نووستی، مرکز نظارت بر گسترش ویروس کرونا که زیر نظر شورای امنیت ملی و دفاع اوکراین فعالیت دارد، امروز (شنبه) گفت که موارد شناسایی شده جدید از عفونت ویروس کرونا در این کشور طی یک روز گذشته، یک هزار و 106 مورد افزایش یافته و بدین ترتیب تعداد مبتلایان به بیماری کووید-19 در اوکراین، در کل دوره شیوع آن، به 63 هزار و 929 نفر رسیده است.

بر اساس این اطلاعات، طی 24 ساعت اخیر، 19 بیمار دیگر نیز در نتیجه این عفونت جان خود را از دست دادند تا در مجموع، شمار قربانیان کرونا در اوکراین به 1590 نفر افزایش یابد. ضمن اینکه در این مدت 611 بیمار هم بعد از درمان مرخص شدند و بدین ترتیب تا به امروز 35 هزار و 497 نفر بهبود یافته ان د.

در خبر دیگری آمده است که طبق اطلاعات منتشره در سایت رسمی مرکز ملی کنترل و پیشگیری از بیماری ها در جمهوری ارمنستان، تعداد موارد ثبت شده از عفونت ویروس کرونا، طی یک روز گذشته 383 نفر افزایش یافته و در مجموع به 36 هزار و 996 نفر رسیده است. در این مدت هشت بیمار مبتلا به کرونا هم جان باختند و بدین ترتیب تعداد موارد فوت ناشی از بیماری کووید-19 در ارمنستان به 700 نفر برسد.

روز آدینه، مقامات جمهوری ارمنستان اعلام نموده بودند که شمار کل مبتلایان به عفونت کرونا در این کشور، 36 هزار و 613 مورد و موارد فوت بیماران هم 692 نفر است.

این مرکز همچنین یادآور شد که در حال حاضر 9 هزار و 833 بیمار همچنان تحت معالجه قرار دارند و تا به امروز 155 هزار و 644 آزمایش برای تشخیص آلودگی به ویروس کرونا نیز صورت گرفته است.

دولت ارمنستان از تاریخ 16 ماه مارس امسال (26 اسفند سال گذشته) تا 12 آگوست (22 مرداد ماه)، در کشور شرایط اضطراری اعلام نموده و مقررات ویژه ای برای جلوگیری از گسترش بیماری همه گیر کرونا به اجرا گذاشته شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 مرداد 1399 بروزرسانی: 7 مرداد 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 20341

به "افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در اوکراین و ارمنستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در اوکراین و ارمنستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید