افکار مشوش آقای پروفسور ، پروژه شکست خورده برانکو

به گزارش مجله میهن، برانکو با افکاری مشوش به استقبال بازی هفته هجدهم خواهد رفت. او از یک سو باخت به فولاد را ملاک بازی ندادن به تازه واردها قرار خواهد داد و از سویی برد مقابل پدیده با همین ترکیب مقابلش قرار می گیرد.

افکار مشوش آقای پروفسور ، پروژه شکست خورده برانکو

برانکو در دوراهی انتخاب ترکیب

برانکوایوانکوویچ اگربخواهد تیمش را برای بازی هفته آینده مقابل استقلال خوزستان چیدمان کند، آنچه دربرابرفولاد خوزستان رقم خورد را ملاک انتخاب ترکیب جدید قرارخواهد داد. به خصوص آن نقطه که بازیکنان همیشه حاضردرترکیب، نیمکت نشین شدند تا تازه ها درترکیب اصلی بازی کند. شاید شکست پرسپولیس دراهوازریشه در همین تغییراتی داشته باشد که درترکیب اصلی اعمال شد. برانکو آزمون بازی با ترکیب جدید را لااقل درهفته هفدهم با شکستی تلخ سپری کرد و هیچ بعید نیست که او دربازی آینده، تیمش را همان گونه به میدان بفرستد که درنیم فصل اول دیده بودیم؛ باحداقل تغییرات واتکا به همان تیم سابق.

حال شاید این پرسش مطرح گردد که چرا سرخ ها با تازه ازراه رسیده هایی همچون سروش رفیعی، مهدی شیری و بودیمیردرگام اول نیم فصل دوم مقابل پدیده پیروز بودند، که همین سوال می تواند تایید ومقدمه ای باشد برتشویش افکاربرانکو برای بازی بعد.

آری، برانکو ازیک سو باخت به فولاد خوزستان را ملاک بازی ندادن به بازیکنان جدید قرارخواهد داد و ازطرفی هم برد درایستگاه اول نیم فصل دوم مقابل پدیده سدراهش خواهد شد! این بدترین وضعیتی است که یک مربی می تواند تجربه کند. اینکه با تردید ترکیب آینده تیمش را برگزیند واین بردوباخت ها افکارش را به هم بریزد.

شاید برانکو برای یافتن پاسخ این ابهام ها لازم باشد به چند ماه قبل رجوع کند. آن روزها که منتقدان به پروفسورگوشزد می کردند که با جذب ستاره های لیگ، هارمونی شگفت انگیزتیمش را برای نیم فصل دوم برهم نزند، اما او راه دیگری را رفت وخودش را درمسیری قرارداد که ناچاربه استفاده وبهره گیری ازبازیکنانی همچون شیری، رفیعی، ترابی و بودیمیرباشد. بازیکنانی که به خودی خود هرگزنمی تواننند خریدهای بدی برای برانکو و پرسپولیس محسوب شوند، اما همین ستاره ها وقتی وارد چرخه تیم یکدست ماه های اخیرمی شوند، شاید برای زمانی قابل توجه هماهنگی را ازتیم بگیرند.

2-300

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 21 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 3324

به "افکار مشوش آقای پروفسور ، پروژه شکست خورده برانکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افکار مشوش آقای پروفسور ، پروژه شکست خورده برانکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید