السد از ترس پرسپولیس به تیم ملی بازیکن نمی دهد

سرمربی السد آنقدر نگران بازی با پرسپولیس است که هم لغو بازی های لیگ را از فدراسیون قطر خواسته و هم دعوت نشدن بازیکنانش به تیم ملی را.

السد از ترس پرسپولیس به تیم ملی بازیکن نمی دهد

به گزارش خبرنگاران ، طبیعی بود که آن پیروزی تاریخی و حذف الدحیل، دیگر تیم قطری یعنی السد را از نبرد با پرسپولیس بترساند اما پیروزی 5 گله این تیم برابر الریان در لیگ ستارگان دوباره شاگردان مرد پرتغالی را امیدوار نموده است. این امیدواری را در حرف های اکرم عفیف ملی پوش قطری السد می گردد حس کرد: بعد از این پیروزی بزرگ، برای دو بازی مهم نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس و همین طور بازی های بعدی لیگ ستارگان سخت کار می کنیم. السد گام به گام در مسیر پیشرفت و رسیدن به هدف قدم برمی دارد. هدف مان در هر بازی، بهترین بودن است و تمرین های مان برای دیدار با پرسپولیس تشدید خواهیم کرد.

خوخی بوعلام، دیگر بازیکن السد هم صعود به نیمه نهایی را یک پیشرفت بزرگ دانسته و به استقبال بازی با پرسپولیس رفته است: ما در هر بازی فقط روی عملکرد خودمان تمرکز می کنیم. السد قادر به تاج گذاری در لیگ ستارگان قطر و لیگ قهرمانان آسیا است و امیدوارم با حمایت منسجم طرفداران، این سطح فنی خوب خود را حفظ کنیم. ما پس از صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان که یک پیشرفت بزرگ است، به مصاف الریان رفتیم و پیروزی برابر این تیم به بازیکنان السد اعتماد به نفس زیادی بخشید. حالا با این اعتماد به نفس باید به دیدار پرسپولیس برویم و برای تکمیل موفقیت هایمان، این تیم را هم شکست بدهیم.

اتفاقا آن چیزی هم که مدیر ورزشی السد را به بازی با پرسپولیس امیدوار نموده، همین اعتماد به نفس است. محمد غلام البلوشی گفته: پیروزی برابر الریان شانس ما را برای رقابت بهتر با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و کسب موفقیت های بیشتر می نماید. به ویژه که روحیه بازیکنان پیش از بازی مهم نیمه نهایی برابر پرسپولیس افزایش یافته است.

با این حال، مانوئل فریرا نگران است. آنقدر که حتی به یاد نمی آورد فدراسیون فوتبال قطر به خاطر حساسیت دیدار با پرسپولیس، بازی های داخلی تیمش را به تعویق انداخته: گویا بازی بعدی ما به تعویق افتاده اما نمی دانم که آیا تعداد بیشتری از بازی های السد به خاطر رویارویی با پرسپولیس به تعویق خواهد افتاد یا خیر.

سرمربی پرتغالی السد همچنین خواسته که تا بعد از بازی برگشت با پرسپولیس، بازیکنانش به تیم ملی قطر دعوت نشوند: بهتر است بازیکنان السد در زمان برگزاری لیگ قهرمانان آسیا برای بازی های دوستانه تیم ملی قطر دعوت نشوند چون ماموریت السد نیز برای شکست دادن پرسپولیس و قهرمانی آسیا، ملی است.

2 – 380

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 27 دی 1397 شناسه مطلب: 937

به "السد از ترس پرسپولیس به تیم ملی بازیکن نمی دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "السد از ترس پرسپولیس به تیم ملی بازیکن نمی دهد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید