انتقاد از کاوه: 5 میلیون یورو برای این مهاجم؟

عملکرد ضعیف رضایی در بروژ باعث شده تا حتی لکو، او را روی نیمکت بنشاند و دیگر از وجودش در ترکیب ثابت استفاده نکند.اتفاقی که شاید در هفته های بعد هم رخ بدهد و باز هم کاوه را خارج از ترکیب ثابت ببینیم.

انتقاد از کاوه: 5 میلیون یورو برای این مهاجم؟

به گزارش خبرنگاران ،در هفته سیزدهم رقابت های لیگ بلژیک، بروژ موفق شد با 4 گل اوستنده را شکست بدهد. کاوه رضایی از دقیقه 60 برای بروژ وارد زمین شد ولی نتوانست گل بزند. رضایی که با 5 میلیون یورو از شارلروا خریداری شد، گران ترین بازیکن این فصل تیمش است و انتظار بالایی از او برای گلزنی وجود دارد.

کاوه در 6 بازی که برای بروژ انجام داده، تنها یک گل برابر زولته از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده. این در حالی است که وسلی مورائس برزیلی در بازی برابر اوستنده هفتمین گلش را برای بروژ به ثمر رساند. به همین خاطر رضایی کار سختی برای رسیدن به این مهاجم دارد. این مهاجم یک فرصت خوب گلزنی را در بازی برابر اوستنده از دست داد تا یک سایت بلژیکی با تیتر آنها 5 میلیون یورو برای او پرداخت کردند؟ به انتقاد از مهاجم ایرانی بپردازد.

سایت VOETBAL یک نظرسنجی درباره این که آیا رضایی ضعیف ترین خرید بروژ است را روی تارنمای خود قرار داده که نزدیک به 60 درصد از رای دهندگان معتقدند رضایی خرید ضعیفی برای این تیم بوده. کاوه رضایی بعد از حضور در بروژ با بدشانسی روبرو شد، آسیب دید و به تازگی آمادگی خود را به دست آورده است.

عملکرد ضعیف رضایی در بروژ باعث شده تا حتی ایوان لکو، او را روی نیمکت بنشاند و دیگر از وجودش در ترکیب ثابت استفاده نکند. اتفاقی که شاید در هفته های بعد هم رخ بدهد و باز هم کاوه را خارج از ترکیب ثابت بروژ ببینیم. بخصوص حالا که مورائس برزیلی گل می زند و البته انتقادها از کاوه رضایی هم زیاد است.

270-3

منبع: ایران ورزشی

به "انتقاد از کاوه: 5 میلیون یورو برای این مهاجم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد از کاوه: 5 میلیون یورو برای این مهاجم؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید