انفجار سیگار الکترونیک جان جوان آمریکایی را گرفت

به گزارش مجله میهن، جوان آمریکایی بر اثر جراحات ناشی از انفجار سیگار الکترونیک جان خود را از دست داد.

انفجار سیگار الکترونیک جان جوان آمریکایی را گرفت
  • مجله مقابله با سیگار

خطر استفاده از سیگارهای الکترونیک که پیش از این بارها از سوی رسانه ها گوشزد شده بود بار دیگر واقعیت تلخ خود را به رخ کشید.

جان باختن فردی بیست و چهارساله بر اثر انفجار سیگار الکترونیک که اغلب رسانه های دنیا به انعکاس آن پرداختند فرصتی دوباره برای طرح مسئله قابل اطمینان و ایمن بودن استفاده از این ابزار جدید مصرف دخانیات ایجاد نموده است.

آخرین مورد از خطرات ناشی از به کارگیری سیگار الکترونیک در آمریکا رخ داد، جایی که یک جوان آمریکایی بر اثر جراحات ناشی از انفجار این ابزار جدید مصرف دخانیات جان خود را از دست داد.

ویلیام اریک بروان، یک برق کار حرفه ای که با خودور عازم یک مغازه فروش سیگار الکترونیک در ایالت تگزاس آمریکا بود، درحال متوقف کردن خودرو در نزدیکی فروشگاه یاد شده بر اثر انفجار سیگار الکترونیک از ناحیه سرخ رگ های سر و گردن مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

بستری شدن ویلیام جوان در بخش فوریت های پزشکی تنها چند روز به طول انجامید و وی متاسفانه در نهایت بر اثر ضایعه مغزی ناشی از این انفجار جان خود را از دست داد. در گزارش تیم پزشکی معالج ویلیام آمده است که وی بر اثر سکته مغزی جان باخته است. در این گزارش همچنین تصریح شده است که تکه ای فلزی از سیگار الکترونیک منفجر شده از داخل گردن وی بیرون آورده شده است.

مادربزرگ ویلیام پس از آن در مصاحبه با شبکه ان بی سی آمریکا توضیح داد که شدت انفجار به قدری بوده که به بخش هایی از اتوموبیل وی آسیب رسانده است.

این حادثه دومین مورد از نوع خود در آمریکا به حساب می آید. یکی از ساکنان ایالت فلوریدا پیش از این در ماه مه سال گذشته میلادی بر اثر آتش دریافت منزل مسکونی خود جان باخت در حالی که کارشناسان پس از تحقیقات اجرا شده منشا آتش سوزی را انفجار سیگار الکترونیک وی اعلام کردند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 3244

به "انفجار سیگار الکترونیک جان جوان آمریکایی را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انفجار سیگار الکترونیک جان جوان آمریکایی را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید