ایزدیار: با طلای فردا از شرمندگی مردم در می آیم

قهرمان دوست داشتنی ایران در رشته شنا، امروز به نقره قناعت کرد اما قول داد که فردا یک مدال طلای دیگر برای ایران کسب کند.

ایزدیار: با طلای فردا از شرمندگی مردم در می آیم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران به جاکارتا، شاهین ایزدیار پس از کسب 5 مدال طلا، امروز و در رقابت در ماده 400 متر به مقام دوم رسید و نایب قهرمان شد تا گردن آویز نقره را از آن خود کند. او گفت: این ماده ای که برگزار گردید، 400 متر آزاد بود که رکورد آن در اختیار رقیب اصلی من از کشور قزاقستان است. او در این ماده تخصص دارد و فقط برای این ماده و قهرمانی در آن می جنگد. با این حال در 400 متر به حریفم باختم و شرمسار مردم شدم.

از شاهین در مورد فاصله دریافت از رقیبش در اواسط این مسابقه نیز پرسیدیم که اضافه نمود: قبل از آغاز مسابقه، مربیان به من گفتند برو تا رکورد بزنی و حریف قزاق را شکست بدهی اما اگر فاصله افتاد، فقط شنا کن تا دوم شوی.

وی ادامه داد: من هم وقتی متوجه فاصله شدم، فقط زمان و توانم را مدیریت کردم. البته رقیب هندی نیز لحظه به لحظه با من حرکت می کرد و نزدیک بود کارم را سخت کند اما در نهایت به مدال نقره رسیدم.

او اضافه نمود: یک ثانیه بالاتر از رکورد خودم شنا کردم ولی مدال نقره در این شرایط هم برایم بد نبود. من 4 دقیقه و 41 ثانیه شنای خودم را تمام کردم اما رقیب قزاقستانی با رکورد 4 دقیقه و 29 ثانیه به کارش خاتمه داد. من نهایتا 4 دقیقه و 35 ثانیه شنا می کردم که باز هم دستم از مدال کوتاه می ماند. به هر حال در 5 ماده رقیبم را شکست داده ام و باز هم این کار را خواهم کرد. این ورزشکار طلایی ایران در خاتمه گفت: همان طور که گفتم، شرمسار مردم شدم ولی ان شاءالله برنامه خاصی برای شاد کردن دوباره مردم دارم. می خواهم با شکست دادن همه رقیبان در مسابقه فردا که 100 متر کرال پشت است، از شرمندگی مردم درآیم. تمام تمرکز و انرژی ام را برای کسب مدال طلا در آن مسابقه ذخیره کردم و ان شاءالله هم مدال طلا را زنده می کنم و هم رکورد جدیدی در این ماده به نام خودم و کشورم ثبت خواهم کرد. فردا قزاقستان را شش تایی می کنم و ششمین طلا را هم می گیرم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ایزدیار: با طلای فردا از شرمندگی مردم در می آیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایزدیار: با طلای فردا از شرمندگی مردم در می آیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید