ایکاردی لایق پوشیدن پیراهن اینتر نیست

تهران- خبرنگاران- طرفداران افراطی باشگاه اینترمیلان موسوم به کِروا نورد بار دیگر به مائورو ایکاردی مهاجم این تیم حمله نموده و با انتشار بیانیه ای مهاجم آرژانتینی را لایق پوشیدن پیراهن اینتر ندانستند.

ایکاردی لایق پوشیدن پیراهن اینتر نیست

به گزارش خبرنگاران، تارنمای خبری کالچو مرکاتو روز دوشنبه نوشت: تیم اینترمیلان روز گذشته با تقلای فراوان پس از عقب افتادن از آ.اس رم در نهایت پیروز شد تا باخت را با تساوی یک بر یک عوض کند.

ایکاردی در میان نارضایتی تعدادی از طرفداران افراطی این تیم در صندلی کروا نورد در نیمه دوم وارد زمین شد.

این در حالی است که این گروه امروز تازه ترین بیاینه مطبوعاتی خود را که تعدادی از حملات لفظی علیه ایکاردی را شامل می گردد، منتشر نموده است.

در این بیانیه آمده است: اگر حتی ما برای آن توده ای که بخش های باقی مانده سن سیرو را اشغال نموده اند و صرفا به دلیل اینکه تشنه پیروزی هستند به نشانه اعتراض به ما سوت می زنند، ابراز تاسف کنیم باز هم از موضع خود عقب نشینی نمی کنیم. آن مرد حقیر که شماره 9 را می پوشد لیاقت اینتر را ندارد چرا که او حتی کمترین معیارهای حرفه ای گری را رعایت ننموده و نشان نداده است. معیار هایی که هر شخصی که به استخدام یک شرکت در می آید باید به عنوان نوعی احترام برای پیراهن آن و به خاطر طرفدارانی که به آن اعتقاد دارند یا دست کم برای تیمی که در آن فعالیت می نماید، رعایت کند.

در ادامه این بیانه می خوانیم: یقین داریم که این شماره 9 نمی تواند سمبلی باشد که بتوان گروه و تیمی را برای ساختن آینده ای که همه آرزوی آن را داریم، بر پایه او راسخ کرد؛ آینده ای که نباید با پیروزی به هر قیمتی به دست آید بلکه باید به وسیله تیم و مجموعه ای که به پیراهن تیم احترام می گذارد و برای پیراهن اینتر از هیچ تلاشی دریغ نمی نماید، محقق گردد. در پاسخ به این پرسش که آیا ما می دانیم در صورت وقوع چنین اتفاقی در لیگی دیگر چه پیامدی در انتظارمان بود باید از خودمان بپرسیم که آیا تا به حال بازیکنی را در سایر لیگ ها دیده اید که خودش را به مصدومیت بزند، از بازی خودداری کند و به شکست تیمش پوزخند بزند و تیم را ماه ها ترک کند و با اعمال نفوذ وکلایش بار دیگر خود را به تیم تحمیل کند و به ترکیب بازگردد؟!

بدنبال خلع شدن ایکاردی از بازوبند کاپیتانی اینتر و همچنین اختلاف نظر در رابطه با مفاد تمدید قرارداد، روابط این بازیکن با باشگاه ایتالیایی مدت ها تیره و تار شده است.

ورزشی**3991**3783**

منبع: ایرنا
انتشار: بروزرسانی: 20 تیر 1398 شناسه مطلب: 5259

به "ایکاردی لایق پوشیدن پیراهن اینتر نیست" امتیاز دهید

1 کاربر به "ایکاردی لایق پوشیدن پیراهن اینتر نیست" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایکاردی لایق پوشیدن پیراهن اینتر نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید