باشگاه پرسپولیس: جلوی دلالیسم و واسطه گیری کثیف می ایستیم، لازم باشد قید جذب بازیکن خارجی را می زنیم

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت، این باشگاه در پروسه جذب بازیکن خارجی طبق اصول حرفه ای خود پیش می ورد و به برخی افراد هشدار جدی می دهد.

باشگاه پرسپولیس: جلوی دلالیسم و واسطه گیری کثیف می ایستیم، لازم باشد قید جذب بازیکن خارجی را می زنیم

حسین قدوسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد فرایندی که باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی در نظر گرفته است، گفت: در پروسه جذب بازیکن خارجی افرادی به طمع افتاده و دست به تخریب می زنند. آنها برای افزایش قیمت و ورود به جذب بازیکن از راه های دیگر وارد عمل شده اند. باشگاه پرسپولیس به این افراد هشدار جدی می دهد که بازیکنان مدنظر خودش را از راه اصولی، قانونی و حرفه ای پیش برده و تن به این نمی دهد که بازیکن از کانال دیگری وارد شود. حتی اگر لازم باشگاه باشگاه قید بازیکن را بزند، خواهد زد، اما اصول خود را زیر پا نگذاشته و از کانال دیگری بازیکن خارجی جذب نمی کند.

وی در این باره اضافه کرد: تأکید می کنم که باشگاه از مجرایی وارد می شود که از همان روز اول بازیکن به باشگاه معرفی شد. افراد این هشدار را جدی گرفته و بدانند که ما نه اجازه افزایش قیمت ها را می دهیم و نه اجازه ایجاد برخی حواشی را که بخواهند جهت انتقال را تغییر دهند. این افراد سخت مراقب رفتارهای خود باشند و بدانند که باشگاه تن به این مسائل نمی دهد. گزینه های خوب دیگری هم به باشگاه معرفی شده اند که برای جذب آنها هسچ مسئله ای نداریم، اما برخی شیطنت ها که در حال انجام است را رصد کردیم و به آنها هشدار جدی می دهیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در سرانجام گفت: باشگاه جلوی دلالیسم و واسطه گری های کثیف می ایستیم، حتی اگر لازم باشد قید جذب بازیکن را می زدیم، اما اجازه نمی دهیم جهت جذب بازیکن تغییر یافته است یا قیمت آن افزایش پیدا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1398 بروزرسانی: 27 دی 1398 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 13995

به "باشگاه پرسپولیس: جلوی دلالیسم و واسطه گیری کثیف می ایستیم، لازم باشد قید جذب بازیکن خارجی را می زنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: جلوی دلالیسم و واسطه گیری کثیف می ایستیم، لازم باشد قید جذب بازیکن خارجی را می زنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید