باغ وحش دوزیت بانکوک تایلند

باغ وحش دوزیت بانکوک یکی از کامل ترین باغ وحش های تایلند با انواع حیوانات و فضایی مناسب آنها، در شهر بانکوک بنا شده. این مجموعه زیبا و دوست داشتنی در مرکز شهر بانکوک بنا شده مرکز نحقیقاتی نیز هست.

باغ وحش دوزیت بانکوک تایلند

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

باغ وحش دوزیت بانکوک خانه بیش 1600 حیوان است که در مناطق گرمسیری زندگی مینمایند.

ببر و غزال نیز در این مجموعه حضور دارند.

برای نزدیک به شصت سال باغ وحش دوسیت اولین باغ وحس در سراسر تایلند بوده است. دور تا دور این مجموعه را مراکز مهم فرا گرفته اند.

انواع مختلف میمون ها، هیپوپوتاموس ها، تمساح ها و شیرها به علاوه حیوانات کمیاب در تایلند نظیر پنگوئن ها، شترها و کانگارو ها در باغ وحش دوسیت نگهداری میشوند.

در قسمتی از باع وحش زرافه ها، شترمرغ ها، گورخرها اسب ها و فیل ها قرار دارند و در بخش مخصوصی بچه ها میتوانند از اس ها سواری بگیرند.

دریاچه ای درون باغ وحش واقع شده است که میتوانید در آن قایق سواری کنید و لذت ببرید.

از نکات جالب دیگر، وجود یک پناهگاه زیر زمینی در بخش نگهداری از هیپوپوتاموس هاست و برای افرادی که به تاریخ جنگ جهانی دوم علاق دارند جالب است.

چهار ایستگاه تراموا در این باغ وحش وجود دارد. افراد می توانند با استفاده از تراموا به گشت و گذار در باغ وحش بپردازند. بلیط هریک از این ایستگاه ها به رنگ متفاوتی می باشد. زمین بازی زیبا و دلنشینی برای بچه ها در این باغ وحش وجود دارد که بچه ها می توانند با فراق بال درون به بازی بپردازند. همچنین وسایل سواری مختلفی در باغ وحش مخصوص بچه ها وجود دارد. همچنین بازدیدنمایندگان می توانند قایق سواری در این باغ را نیز تجربه نمایند. برای این منظور قایق هایی برای اجاره و گشت و گذار بر روی دریاچه باغ در اختیار بازدیدنمایندگان واقع شده است. این دریاچه بسیار آرام و ساکت بوده و ضمن قایق سواری می توان نمایی از ساختمان مجلس را نیز مشاهده کرد.

تعدادی قایق پدالی نیز برای اجاره گردشگران وجود دارد. از دیگر تفریحات موجود در این باغ وحش برای بچه ها، وجود وسایل نقاشی می باشد. وجود فضاهای تمیز و مناسب برای پیک نیک در این باغ، امکان استراحت خانواده ها و خوردن غذا را فراهم می نماید. همچنین رستوران های فست فود متعددی نیز در این مکان وجود دارد. امکان رفتن به باغ وحش در هنگام شب و دیدن زندگی شبانه حیواناتی نظیر خفاش ها و جوجه تیغی ها نیز وجود دارد. محیط زندگی حیوانات مطابق با شرایط طبیعی محل زندگی شان در جنگل، شبیه سازی شده است.

منبع: مرجع تایلند
انتشار: بروزرسانی: 20 تیر 1398 شناسه مطلب: 5247

به "باغ وحش دوزیت بانکوک تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باغ وحش دوزیت بانکوک تایلند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید