با تایید سهامداران، صورت های مالی سال 1398 بانک پارسیان تصویب شد

به گزارش مجله میهن، مجمع عمومی عادی سالانه بانک پارسیان برای بررسی عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 صبح روز سه شنبه،31 تیرماه 1399 درسالن اجتماعات این بانک و با حضور 80/87 درصد سهامداران برگزار و بنا بر تاکید وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، به صورت آنلاین پخش شد.

با تایید سهامداران، صورت های مالی سال 1398 بانک پارسیان تصویب شد

به گزارش مجله میهن، بنابراعلام بانک پارسیان، در ابتدا، ضمن پخش فیلم کوتاهی از اقدامات عمده بانک در سال 1398، بر اساس مفاد اساسنامه و تایید سهامداران هیات رئیسه با ترکیب آقایان دکتر مصطفی ضرغامی عضو هیات مدیره بانک به عنوان رییس جلسه، مجتبی ستاری و عبدالعلی صالحی، نمایندگان شرکت سرمایه گذاری تدبیر و ایران خودرو به عنوان ناظرین و محمد ابوالقاسمی به عنوان دبیرجلسه درجایگاه حضور یافتند و نمایندگان بانک مرکزی و سازمان بورس نیز به صورت آنلاین در جریان مجمع قرار گرفتند.

سپس دکتر ضرغامی، رییس جلسه، مجوز بانک مرکزی ج.ا.ا مبنی بر برگزاری مجمع و ملاحظات و تکالیف بانک مرکزی در خصوص صورت های مالی بانک را برای سهامداران قرائت نمودند.

در ادامه با دعوت هیات رییسه، دکترکورش پرویزیان مدیرعامل بانک، گزارش مستدل و مبسوطی از عملکرد بانک در سال 98 را برای حاضران ارایه کردند.

در این مجمع، سهامداران پس از استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی و بحث و بررسی پیرامون موضوعات درخصوص عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 98 با اکثریت آرا به تصویب صورت های مالی این بانک رای مثبت دادند.

همچنین روزنامه های دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه های رسمی بانک پارسیان در سال 99 انتخاب و سایر بندهای دیگر دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالانه مورد اتخاذ تصمیم واقع شد.

برگزاری مجمع عمومی فوق العاده بانک به منظور اتخاذ تصمیم در خصوص افزایش سرمایه با عنایت به در جریان بررسی بودن موضوع توسط بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار به زمان دیگری موکول شد.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 26 شهریور 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 21819

به "با تایید سهامداران، صورت های مالی سال 1398 بانک پارسیان تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با تایید سهامداران، صورت های مالی سال 1398 بانک پارسیان تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید