با مهدی جاوید مسئله ای ندارم، تیم ملی اردو نداشته باشد مسرور می شوم!

به گزارش مجله میهن، علیرضا افضل در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره دیدار پیش روی تیم فوتسال مس سونگون مقابل سن ایچ در لیگ برتر فوتسال، گفت: هرچند سن ایچ در دو بازی اخیر خود آنطور که باید نتیجه نگرفته ولی تیم منسجم و یک دستی است. ما هم تیم باتجربه ای داریم و امیدوارم تماشاگران ما بازی بدون حاشیه و جذابی را تماشا نمایند.

با مهدی جاوید مسئله ای ندارم، تیم ملی اردو نداشته باشد مسرور می شوم!

وی با اشاره به هماهنگ نبودن بازیکنان جدید مس با دیگر نفرات، تاکید نمود: مصطفی طیبی یک نیم فصل بیرون بوده است و میثم خیام هم با افکار مربی دیگری کار می نموده است. بنابراین هماهنگی این بازیکنان یک مقدار طول می کشد. آنها بازیکنان بزرگی هستند و مطمئنا در ادامه لیگ به مس یاری زیادی خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتسال مس در مورد دلیل موافقتش با جدایی علیرضا وفایی و حضور این بازیکن در تیم سوهان قم، یادآور شد: وفایی بازیکن خوبی است ولی برای او زندگی در تبریز مشکل بود. وفایی به شهر خودش یعنی قم وابستگی داشت و دوست داشت آنجا کار کند. برای همین باشگاه تصمیم گرفت که رضایتنامه اش را صادر کند.

افضل با اشاره به اتمام اردوی تیم ملی فوتسال، توضیح داد: متاسفانه پنج، شش بازیکن ما همواره در اردوی تیم ملی هستند که این یک مقدار کار را سخت می نماید. تمرینات ما با برگزاری اردوهای تیم ملی لَنگ می خورد ولی مجبوریم با فدراسیون و تیم ملی همکاری کنیم. برای اردوهای بعدی هم هنوز برنامه ای به ما نداده ند ولی اگر اردویی برگزار نگردد، راضی می شویم!

سرمربی تیم فوتسال مس در ادامه صحبت هایش به خبر اختلافش با مهدی جاوید واکنش نشان داد و گفت: باوجود اینکه حرف و حدیث هایی پشت سر من و اخلاقم زده می گردد و می گویند افضل نمی تواند با بازیکنان بزرگ کار کند باید بگویم اینطور نیست. تیم ما بازیکنان بزرگ و باتجربه ای مثل جاوید، فخیم، صمیمی و اولادقباد دارد که با هیچکدام مسئله ای ندارم. همه بازیکنان کار خودشان را به درستی انجام می دهند و با ما همکاری دارند.

افضل اضافه کرد: یک عده دنبال این هستند که از آب گل آلود ماهی بگیرند در حالی که مسئله ای بین ما نیست. بازیکنانم به من احترام می گذارند و من هم متقابلا به آنها احترام می گذارم. ضمن اینکه اگر در یک کار به عنوان مثال همه از مدیرشان راضی باشند آن مدیر حتما ایرادی دارد! یک تیم فوتسال هم 15 بازیکن دارد که اگر همه را راضی کنیم تیم نتیجه نمی گیرد! به هر حال ناراحتی هست ولی حل شدنی است. در یک خانواده و بین والدین با فرزندان هم اختلاف نظر ایجاد می گردد ولی مهم این است که با تبادل نظر همه چیز رفع می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 دی 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 13466

به "با مهدی جاوید مسئله ای ندارم، تیم ملی اردو نداشته باشد مسرور می شوم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با مهدی جاوید مسئله ای ندارم، تیم ملی اردو نداشته باشد مسرور می شوم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید