برنامه ریزی چندین ماهه برنده انتاریویی پیش از دریافت جایزه 70 میلیون دلاری

به گزارش مجله میهن، مردی اهل بلنهایم واقع در چتم-کنت می گوید وقتی فهمید تنها بلیت برنده لاتو مکس روز چهاردهم آوریل را دارد و در یک فروشگاه مواد غذایی بلیت خود را چک کرد، از ساختمان بیرون دوید، سوار ماشینش شد و آغاز به گریستن کرد.

برنامه ریزی چندین ماهه برنده انتاریویی پیش از دریافت جایزه 70 میلیون دلاری

بهترین تجربه سفر را به مجری مستقیم کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

او از پارکینگ به مادرش زنگ زد که صدای گریه کردنش را شنید و نگران شد.

او گفت: به مادرم گفتم که مامان این ها اشک های ذوق هستند چون الان 70 میلیون دلار با لوتو مکس بردم! باید چند بار حرفم را تکرار می کردم چون او شوکه شده بود. اما بعد واقعیت از راه رسید و مامانم که هرگز ناسزا نمی گوید چند بار فریادزنان فحش داد! بعد از مدتی تصمیم گرفتم خبر را به دخترم بدهم و وقتی او را دیدم ، با لبخند به او گفتم: بابا برنده 70 میلیون شده ! او برای لحظاتی شوکه شده بود و بعد دوید و من را بغل کرد!

ایدرین اولمستد 44 ساله می گوید چهار بلیت برای اسکن کردن داشت. بعد از سه بلیت او یک دور شرکت رایگان دریافت کرد، اما در بلیت چهارم برنده بزرگ را دید و در ابتدا فکر کرد 70 هزار دلار برده اما بعد متوجه شد که 70 میلیون دلار است.

اولمستد در ابتدا از وقت خود استفاده کرد تا از دیگران هدایت بگیرد تا بفهمد این پول بزرگ را چطور باید مدیریت کند و این چه اثری روی زندگی خودش و خانواده اش می گذارد. او بعد از چند ماه بالاخره هفته گذشته برای دریافت جایزه خود اقدام کرد.

ایدرین که پدر دو فرزند است و از زمان برنده شدن لاتاری خانه نشین شده ، به مجله میهن گفت: اولویتم این است که زندگی خوبی داشته باشیم. اما می خواهم فرزندانم را به شکلی تربیت کنم که ارزش یک دلار را بدانند، معنای کار سخت را بفهمند و به آن ها یاد بدهم چطور وقتی بزرگ شدند هزینه خودشان را تامین نمایند.

او می خواهد در یک زمین بزرگ یک خانه بخرد تا فرزندانش جا برای بازی کردن داشته باشند. او همچنین از مادرش مراقبت می نماید و می خواهد کلی پول خرج چند چیز جدید برای خانواده از جمله یک قایق ماهی گیری و یک ماشین سریع برای خودش کند.

او گفت: مهم ترین چیز همواره برای من فراهم کردن برای خانواده ام بوده است. حالا می توانم به شیوه ای این کار را انجام بدهم که قبلا هرگز خوابش را هم نمی دیدم. این پول حتی می تواند ضامن آینده ای خوب برای نوه هایم باشد.

از دیگر برنامه های او خرید یک دستگاه خودرو RV و سفر به سرتاسر کانادا است ؛ کاری که دوست داشته از دوران نوجوانی انجام دهد ولی هرگز بخاطر شرایط اقتصادی قادر به انجامش نبود.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 22618

به "برنامه ریزی چندین ماهه برنده انتاریویی پیش از دریافت جایزه 70 میلیون دلاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی چندین ماهه برنده انتاریویی پیش از دریافت جایزه 70 میلیون دلاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید