برپایی غرفه فنی و حرفه ای در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

به گزارش مجله میهن، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه از حضور غرفه فنی و حرفه ای در نمایشگاه دستاورد های پژوهش و فناوری اطلاع داد.

برپایی غرفه فنی و حرفه ای در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

به گزارش ، یاور محمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه از حضور در نمایشگاه دستاورد های پژوهش و فناوری اطلاع داد و گفت: این اداره کل با همکاری بخش خصوصی شامل آکادمی های فنی و حرفه ای آزاد اقدام به برپایی غرفه در این نمایشگاه خواهد کرد

محمدی اضافه نمود: هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد بستری مناسب برای تکریم فناوران، پژوهشگران و نخبگان عرصه علم و فناوری و خودباوری جوانان بادیدن وجود زمینه های تبدیل ایده به محصول و خلق ثروت است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه بیان نمود: مردم در این نمایشگاه ضمن آشنایی با آخرین دستاورد های پژوهش و فناوری استان، از نزدیک با کاربرد های آن در زندگی روزمره هم آشنا می شوند.

او شناسایی و معرفی پژوهشگران، فناوران و نوآوران در زمینه های مختلف علمی و صنعتی و همچنین ایجاد انگیزه، گسترش تجربه های علمی و فنی و فراهم نمودن زمینه تعامل و همکاری بین ایشان را از اهداف حضور در این نمایشگاه بیان کرد.

محمدی در سرانجام اضافه نمود: این نمایشگاه با حضور 23 دستگاه اجرایی و بخش پژوهشی شامل دانشگاه ها، واحد های تحقیق و توسعه صنایع و فن بازار از تاریخ 2 لغایت 4 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد برگزار می گردد.

انتهای پیغام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 14703

به "برپایی غرفه فنی و حرفه ای در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی غرفه فنی و حرفه ای در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید