برگزاری برنامه های هفته گردشگری در آذربایجان شرقی با تمرکز بر ارتقای آموزش، مهارت و اشتغال

به گزارش مجله میهن، مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی از برگزاری برنامه های متنوع هفته گردشگری در استان با تمرکز بر ارتقای آموزش، مهارت و اشتغال خبر داد.

برگزاری برنامه های هفته گردشگری در آذربایجان شرقی با تمرکز بر ارتقای آموزش، مهارت و اشتغال

به گزارش مجله میهن به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، مرتضی آبدار ضمن بیان این مطلب گفت: هم زمان با روز و هفته جهانی گردشگری برنامه های متنوعی بر اساس شعار سال 2019 گردشگری و مشاغل، آینده ای بهتر برای همه با موضوع آموزش، مهارت و اشتغال در استان برگزار خواهد شد.

او اضافه نمود: برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی گردشگری، حضور در گلزار شهدا و آیین غبارروبی، افتتاح چند پروژه گردشگری و صنایع دستی، نواختن زنگ گردشگری در مدارس، برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی و برگزاری جلسات ستاد اجرایی خدمات سفر ازجمله این برنامه ها است.

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی به برنامه های متنوع گردشگری در تبریز اشاره کرد و گفت: برگزاری تورهای آشناسازی و نشست های تخصصی با بخش خصوصی گردشگری از دیگر برنامه های تدوین شده توسط اداره کل میراث فرهنگی استان است.

او همچنین با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی گردشگری با همکاری دانشگاه هنر در تبریز ادامه داد: در طول هفته گردشگری دوره امنیت ملی گردشگری، سمینار آموزشی مدیریت بازاریابی با رویکرد برندسازی، مسابقه عکاسی از جاذبه های گردشگری تبریز همراه با انجمن های مردم نهاد برگزار خواهد شد.

آبدار بابیان این که بخش دیگر برنامه ها با مشارکت و همکاری برخی از شهرستان ها برنامه ریزی و برگزار خواهد شد، گفت: در ادامه برنامه های هفته گردشگری در شهرستان های استان، کارگاه آموزشی استارتاپ های گردشگری و کلاس های آموزشی بوم گردی برگزار می شود، همچنین آیین پاک سازی طبیعت و طرح پیمایش جاده ابریشم با موضوع شعار امسال گردشگری با مشارکت و همکاری انجمن های مردم نهاد اجرا خواهد شد.

او از افتتاح چندین پروژه گردشگری و صنایع دستی هم زمان با هفته گردشگری خبر داد و تشریح کرد: هتل آپارتمان گیلبرتون، هتل آپارتمان اریکه ارس و کارگاه صنایع دستی در شهرستان جلفا با حضور مسئولین استانی افتتاح می شود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 8 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 11018

به "برگزاری برنامه های هفته گردشگری در آذربایجان شرقی با تمرکز بر ارتقای آموزش، مهارت و اشتغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری برنامه های هفته گردشگری در آذربایجان شرقی با تمرکز بر ارتقای آموزش، مهارت و اشتغال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید