بهتاش فریبا: برای جذب بازیکنان جدید اعضای کمیته فنی نظر می دهند، شفر گفت نیازی به دستیار ندارد

بهتاش فریبا، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد که سرمربی آلمانی آبی پوشان احتیاج به دستیار جدید ندارد.

بهتاش فریبا: برای جذب بازیکنان جدید اعضای کمیته فنی نظر می دهند، شفر گفت نیازی به دستیار ندارد

بهتاش فریبا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد وضعیت این روزهای استقلال گفت: استقلال از لحاظ فنی شرایط بهتری پیدا نموده است و در آینده بهتر هم خواهد شد. این درست است که بازی با ماشین سازی در نهایت منجر به برد نشد، ولی استقلال نمایش فنی خوبی داشت و من به آینده این تیم خوش بین هستم. چهار بازی هم تا خاتمه فصل باقی مانده است که جدا از بازی با پدیده، سه بازی دیگر روی کاغذ آسان تر از بازی هایی است که استقلال انجام داده.

وی ادامه داد: تعطیلی لیگ برتر هم فرصت خوبی است تا استقلال به آمادگی لازم برسد و تعدادی از بازیکنان مصدوم هم آماده شوند و خودشان را به ادامه بازی ها برسانند. یکی از ایرادهایی که از شفر می گیرند این است که می گویند تیمش ترکیب ثابتی ندارد. این موضوع به خاطر مصدومیت و محرومیت ها بوده است و امیدوارم که با بازگشت مصدومان شرایط بهتر گردد.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال همچنین اعلام کرد: من امیدوارم که استقلال در چهار بازی باقیمانده تا خاتمه نیم فصل اول 12 امتیاز بگیرد و موقعیت خودش را در جدول بهتر کند. سال جاری تیم های خوبی مثل استقلال، پرسپولیس، پدیده، تراکتورسازی، سپاهان، سایپا و ... دنبال قهرمانی و کسب سهمیه هستند و رقابت بین این تیم ها فشرده است.

فریبا در پاسخ به این سؤال که آیا اعضای کمیته فنی در زمینه جذب بازیکن، در تصمیم شفر دخالت خواهند کرد یا خیر؟، گفت: اگر قرار باشد بازیکن جدیدی جذب گردد طبیعتاً اعضای کمیته فنی نظرشان را به باشگاه و سرمربی تیم خواهند گفت و در نهایت شفر تصمیم می گیرد که کدام بازیکنان را انتخاب کند.

وی در مورد بحث اضافه شدن یک مربی به کادر فنی استقلال توضیح داد: ما در جلسه قبلی کمیته فنی با شفر، این موضوع را مطرح کردیم، ولی او گفت که فعلاً نیازی به دستیار ندارد. حالا باید ببینیم شرایط تا نیم فصل چطور می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 12 فروردین 1398 شناسه مطلب: 1918

به "بهتاش فریبا: برای جذب بازیکنان جدید اعضای کمیته فنی نظر می دهند، شفر گفت نیازی به دستیار ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهتاش فریبا: برای جذب بازیکنان جدید اعضای کمیته فنی نظر می دهند، شفر گفت نیازی به دستیار ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید