بیرانوند: رابطه ما با هیئت وزنه برداری خوزستان حسنه می ماند، حرف کیانوش رستمی درست است

به گزارش مجله میهن، دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: همه ما از یک خانواده هستیم و رابطه ما با هیئت وزنه برداری خوزستان حسنه می ماند.

بیرانوند: رابطه ما با هیئت وزنه برداری خوزستان حسنه می ماند، حرف کیانوش رستمی درست است

محسن بیرانوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله میهن در خصوص انصراف خوزستانی ها از میزبانی جام فجر در فاصله یک ماه مانده به این رقابت ها، گفت: ظاهرا این استان در آن مقطع میزبان چند رویداد بین المللی دیگر است و آنها در بحث اسپانسرینگ به مشکل خورده اند. به هر حال این اتفاق اتفاق افتاده و ما تصمیم گرفتیم که مسابقات را در تهران برگزار کنیم. تهران شرایط خوبی برای میزبانی از این رقابت ها دارد و فکر نمی کنیم در این خصوص با مسئله ای روبرو شویم، چرا که از دو روز پیش که نامه انصراف خوزستانی ها را دریافت کردیم، اقدامات لازم در تهران برای میزبانی از جام فجر شروع شد.

وی در پاسخ به این سوال که انصراف این استان فدراسیون را دچار دردسر نخواهد کرد؟ گفت: آنها دو سال پیاپی زحمت میزبانی را کشیدند و همه جوره هم پای کار بودند و دست شان درد نکند. همه ما از یک خانواده هستیم. افشین حیدری مدیرکل ورزش خوزستان از قهرمانان وزنه برداری ما بوده و قطعا همه تلاشش را به کار بسته که بتواند از مسابقات میزبانی کند، وقتی به ما اعلام انصراف نموده، یعنی دیگر راهی برای برگزاری این مسابقات نبوده است. رابطه ما همچنان مثل قبل حسنه خواهد بود.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون وزنه برداری واکنشی نسبت به صحبت های اخیر بهداد سلیمی و هجمه ای که از سوی فوتبالی ها علیه او ایجاد شده، نخواهد داشت؟ تاکید نمود: این یک اظهارنظر شخصی بود. این روزها تمام انرژی و تمرکز مان را روی جام فجر گذاشته ایم که یکی از رویدادهای گزینشی المپیک است. میزبانی از این رقابت ها یک فرصت برای وزنه برداری ایران است که اگر نتوانیم مسابقات را به نحو احسن برگزار کنیم، تبدیل به یک تهدید خواهد شد.

دبیر فدراسیون وزنه برداری همچنین در خصوص صحبت های اخیر کیانوش رستمی که گفته بود تا زمانی که رکورددار است، کسی نمی تواند او را از تیم ملی کنار بگذارد، اظهار داشت: او درست گفته است، وزنه برداری رکوردی است و کسی که وزنه های بهتری بزند و مشکل خاصی نداشته و در موضوع دوپینگ هم پاک باشد، به عضویت تیم ملی درمی آید.

بیرانوند در خصوص شروع فرآیند ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون وزنه برداری گفت: ثبت نام از 23 بهمن شروع می گردد و ما هم از همین امروز کارهای مربوط به ثبت نام را شروع نموده ایم تا هر چه سریع تر مکان و زمان آن با وزارتخانه هماهنگ گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 3211

به "بیرانوند: رابطه ما با هیئت وزنه برداری خوزستان حسنه می ماند، حرف کیانوش رستمی درست است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: رابطه ما با هیئت وزنه برداری خوزستان حسنه می ماند، حرف کیانوش رستمی درست است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید