تارتار: چینش داورها از قبل ما را بازنده کرد، درگیری لفظی ام با کریمی مهم نبود

سرمربی پارس جنوبی معتقد است این تیم پیش از شروع بازی مقابل سپیدرود شکست خورده بود.

تارتار: چینش داورها از قبل ما را بازنده کرد، درگیری لفظی ام با کریمی مهم نبود

به گزارش خبرنگاران، پارس جنوبی در هفته دوازدهم لیگ برتر با یک گل مغلوب سپیدرود رشت شد. مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی در نشست خبری پس از این بازی اظهار کرد: به تیم سپیدرود و هوادارانش تبریک می گویم اما فکر می کنم قبل از این بازی با چینش داوری، شکست خوردیم. قبل از بازی تاکید بر استفاده از داور باتجربه باتوجه به جو رشت داشتیم اما این اتفاق نیفتاد و داوری کم تجربه انتخاب شد. هرجور ما صحنه پنالتی را آنالیز می کنیم، متوجه نشدیم که چه اتفاقی افتاد. اگر آن صحنه پنالتی بود که دو صحنه هم برای ما می توانستند پنالتی بگیرند که یک بار مدافع سپیدرود خطای هند مرتکب شد و یک بار دیگر روی روح الله سیف اللهی خطای پنالتی رخ داد.

او اضافه نمود: به هر حال امیدواریم که این فوتبال درست گردد. ولی با این شکل و شمایل بعید می دانم فوتبال ما راهش را درست برود.

سرمربی پارس جنوبی درباره درگیری لفظی اش با علی کریمی گفت: مهم نیست، این اتفاقات پیش می آید. وقتی مربیان تحت فشار هستند این اتفاقات عادی است.

تارتار در ادامه درباره کیفیت بازی پارس جنوبی و مسئله ای که امروز در بین خطوط این تیم وجود داشت، شرح داد: مهم ترین فاکتور برای دادن پاس، زمین مساعد است. وقتی زمین مصنوعی است باید گرانول ها کمتر باشد که توپ راحت حرکت کند. همچنین بارش باران هم مزید برعلت شد. ضمن این که سپیدرود احتیاج مبرم به کسب سه امتیاز داشت و جانانه جنگید. در نیمه دوم از ما بهتر بودند اما ما در نیمه اول می توانستیم با موقعیت های خوبی که داشتیم به گل برسیم.

او درباره عملکرد خوب پارس جنوبی از فصل گذشته باوجود مسائل مالی ای که این تیم دارد، اظهار کرد: ما تیم نفتی هستیم و طبق قانون نمی توانیم در لیگ برتر هزینه کنیم. اگر به همین شکل پیش برود، آینده روشنی در انتظار تیم ما نخواهد بود. این یک مسئله ثابت شده است. وقتی راه آهن، نفت و صبا حمایت نشدند چه بر سرشان آمد؟ وقتی پول و امکانات نباشد، سال به سال تیم ها ضعیف تر می شوند و محکوم به سقوط هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تارتار: چینش داورها از قبل ما را بازنده کرد، درگیری لفظی ام با کریمی مهم نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: چینش داورها از قبل ما را بازنده کرد، درگیری لفظی ام با کریمی مهم نبود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید