تذکر امینی فرد در مورد هجوم ملخ ها و ضرورت سفر وزیر کشاورزی به سیستان و بلوچستان

رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: طی یک ماه و نیم گذشته، مسئله مهم هجوم ملخ ها، بسیار جدی شده است. از آقای حجتی انتظار داریم که حداقل یک سفر کاری به این استان در برنامه خود قرار دهند.

تذکر امینی فرد در مورد هجوم ملخ ها و ضرورت سفر وزیر کشاورزی به سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرنگاران، محمدنعیم امینی فرد در جلسه علنی امروز (سه شنبه) در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: استان سیستان و بلوچستان در آتش فقر و فلاکت می سوزد. آخرین آمار نشان می دهد که شاخص فلاکت در استان به بالای 50 درصد رسیده است. شایسته است که با توجه به اقبالی که مردم استان به جنابعالی و برنامه هایتان داشتند، حداقل در خصوص اجرایی کردن مصوبات سفر آقای جهانگیری، دستورات جدی را بنویسید.

نماینده مردم ایرانشهر خطاب به وزیر کشاورزی گفت: از وزارت جهاد انتظار داریم که به استانی که بیشترین قابلیت هایش در رابطه با کشاورزی دارد، توجه آمایشی داشته باشد. طی یک و ماه و نیم گذشته، مسئله مهم هجوم ملخ ها، مخصوصاً در منطقه مکران و جنوب استان بسیار جدی شده است. این هجوم در جنوب استان دار و ندار مردم را به تاراج برده است. از آقای حجتی که خود فردی جهادی است، انتظار داریم که حداقل یک سفر کاری در برنامه شان قرار دهند.

رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان خطاب به وزیر نفت گفت: با توجه به وسعت استان، سهمیه سوخت این استاد کم است. همچنین دو جایگاه cng بیشتر نداریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 18 مرداد 1398 شناسه مطلب: 7200

به "تذکر امینی فرد در مورد هجوم ملخ ها و ضرورت سفر وزیر کشاورزی به سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر امینی فرد در مورد هجوم ملخ ها و ضرورت سفر وزیر کشاورزی به سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید