ترافیک شدید بازی های پرسپولیس، 21 روز و 5 بازی

5 بازی پشت سر هم و بدون استراحت در 21 روز. در واقع پرسپولیس هر 4 روز یک بازی انجام می دهد.

ترافیک شدید بازی های پرسپولیس، 21 روز و 5 بازی

به گزارش خبرنگاران ، پس از روزهای شروعین فصل که پرسپولیسی ها هر هفته یک بار در میادین حاضر می شدند با رسیدن به اواسط نیم فصل نخست به طور منظم هفته ای دو بار به میدان می روند. حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان سبب گردیده شاگردان برانکو طی یکی دو هفته اخیر فشار زیادی را تجربه نمایند و این فشار نیز طی یک ماه آتی ادامه خواهد داشت.

ترافیک فصل پرسپولیسی ها از اوایل شهریور شروع گردیده. پرسپولیسی ها روز اول شهریور در آبادان میهمان صنعت نفت بودند و سپس برای بازی با الدحیل در روز ششم همان ماه راهی دوحه شدند. پس از آن لیگ تعطیل و فشار بازی های پرسپولیس پس از اردوی شهریور ماه تیم ملی دوچندان شد. به این دلیل که پرسپولیسی ها ابتدا 21 شهریور در تهران به مصاف نساجی رفتند و 26 همین ماه در تهران میزبان الدحیل بودند. روز یکشنبه هم تیم برانکو میزبان سپیدرود بود و 5 مهر باید با استقلال در دربی تهران بازی کند. طبق برنامه، پرسپولیس 10 مهر هم در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در دوحه به دیدار السد خواهد رفت.

5 بازی پشت سر هم و بدون استراحت پرسپولیس در 21 روز به معنای هر 4 روز یک بازی است. آنهم در حالی که پرسپولیس با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی اش بازیکنان محدودی در لیست نفرات خود دارد. البته ترافیک بازی های پرسپولیس محدود به همین مقطع نخواهد بود و قرمزها بلافاصله پس از اردوی تیم ملی در مهر ماه، ابتدا 27 مهر با پیکان و سپس اول آبان با السد در تهران بازی خواهند کرد. بازی پرسپولیس و سایپا در هفته دهم لیگ هم در حال حاضر برای سوم آبان برنامه ریزی گردیده که احتمالا با تعویق یکی دو روزه برگزار خواهد شد.

در صورت رسیدن به فینال لیگ قهرمانان، پرسپولیس 12 و 19 آبان هم به میدان خواهد رفت و این در حالی است که طبق برنامه 13 آبان باید یازدهمین بازی لیگ برتری خود را مقابل ذوب آهن برگزار کند. صعود پرسپولیس به فینال آبانِ قرمزها را هم به شدت فشرده خواهد نمود و این در حالی است که پرسپولیسی ها یک بازی معوقه جام حذفی هم دارند و تعیین نیست چه زمانی به مصاف حریف دسته اولی خود، نود ارومیه، خواهند رفت.

2 – 350

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 30 دی 1397 شناسه مطلب: 955

به "ترافیک شدید بازی های پرسپولیس، 21 روز و 5 بازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک شدید بازی های پرسپولیس، 21 روز و 5 بازی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید