ترامپ: موافق نیستم که هر کس ماسک بپوشد همه چیز درست خواهد شد

به گزارش مجله میهن، رئیس جمهور آمریکا در ادعایی عجیب باردیگر با نادیده دریافت توصیه های بهداشتی گفت: فرمان اجباری شدن استفاده از ماسک در آمریکا را صادر نخواهم کرد.

ترامپ: موافق نیستم که هر کس ماسک بپوشد همه چیز درست خواهد شد

به گزارش گروه بین الملل مجله میهن به نقل از هیل؛ دونالد ترامپ؛ رئیس جمهور آمریکا در گفتگویی با فاکس نیوز گفته است که فرمان اجباری شدن استفاده از ماسک در آمریکا را صادر نخواهد کرد.

در حالی که آمار روزانه مبتلایان به کرونا در آمریکا هر روز در حال افزایش است، اما ترامپ مدعی شده به این دلیل که رشد کرونا آهسته شده، فرمان اجباری شدن استفاده از ماسک را نخواهد داد.

ترامپ در گفتگوی خود همچنین مدعی شد که او خواهان آزادی مشخصی برای مردم است و اعتقادی به ضرورت انجام این کار (اجباری شدن استفاده از ماسک) ندارد.

رئیس جمهور جنجالی آمریکا همچنین در ادامه ادعاهای خود گفت: با این گفته موافق نیستم که هرکس ماسک بپوشد، همه چیز درست خواهد شد.

این درحالی است که چندی پیش از گفته های ترامپ، مرکز کنترل بیماری های آمریکا اعلام نموده بود اگر همه ماسک بپوشند طی چهار تا شش هفته می توان شرایط شیوع کرونا را کنترل کرد.

عملکرد ترامپ در برابر بحران شیوع کرونا در آمریکا با نقدها گسترده ای روبرو شده و بسیاری دولت او را ناتوان در مقابله با بحران شیوع کرونا عنوان نموده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 22 شهریور 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 21724

به "ترامپ: موافق نیستم که هر کس ماسک بپوشد همه چیز درست خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: موافق نیستم که هر کس ماسک بپوشد همه چیز درست خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید