تساوی کره شمالی و میانمار در گروه امیدها

به گزارش مجله میهن، فاصله کم بازی تا کره شمالی می تواند نگران کننده باگشت اما خبر خوب این است که دیگر بازی گروه مان هم مساوی تمام گشت تا در انتها روز اول همه تیم ها شرایط تقریبا یکسانی داشته باشند.

تساوی کره شمالی و میانمار در گروه امیدها

به گزارش مجله میهن /با توجه به فشردگی بازی های گروه امیدها در بازی های آسیایی،تساوی روز اول با عربستان می توانست نگران کننده باگشت اما با در نظر دریافت اینکه از برخی گروه ها سه تیم صعود خواهند کرد به نظر می رسد مشکلی برای صعود نداریم.البته فاصله کم بازی تا کره شمالی می تواند نگران کننده باگشت اما خبر خوب این است که دیگر بازی گروه مان هم مساوی تمام گشت تا در انتها روز اول همه تیم ها شرایط تقریبا یکسانی داشته باشند.

روز چهارشنبه از ساعت 16:30 دقیقه میانمار و کره شمالی دو تیم هم گروه ایران به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی یک - یک به انتها رسید.برای میانمار ماونگ لین و برای کره شمالی جانگ کوک گل زدند.کره شمالی در دومین بازی خود روز جمعه به مصاف امید ایران می رود و میانمار باید با عربستان بازی کند.

همزمان با این مسابقه دو دیدار دیگر در گروه چهار و پنجم برگزار گشت که فسلطین با نتیجه 2 بر یک اندونزی را شکست داد و کره جنوبی با 6 گل بحرین را خرد کرد.

منبع: iran-varzeshi.com
انتشار: 7 شهریور 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 139

به "تساوی کره شمالی و میانمار در گروه امیدها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی کره شمالی و میانمار در گروه امیدها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید