تغییر تاریخ برگزاری مسابقات جهانی تکواندو در سال 2021

به گزارش مجله میهن، با اعلام فدراسیون دنیای تکواندو مسابقات قهرمانی دنیا 2021 - ووشی با تغییر تاریخ برگزاری روبرو شده است.

تغییر تاریخ برگزاری مسابقات جهانی تکواندو در سال 2021

به گزارش مجله میهن و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دکتر چو، رئیس فدراسیون جهانی تکواندو در نامه ای به اعضای این فدراسیون ضمن آرزوی سلامتی برای خانواده عظیم تکواندو تأکید کرد که در حال حاضر باید بیش از هر زمان دیگری مراقب سلامتی خود باشیم.

در ادامه این نامه آمده است:

در طول دو هفته اخیر فدراسیون جهانی تکواندو، سه جلسه مجزا با ریاست کمیته بین المللی المپیک و جلسات بی شماری نیز با اعضای بخش های ورزشی این کمیته درباره تعویق تاریخ بازی های المپیک و پارالمپیک و تغییر آن به سال 2021 داشته است.

با توجه به اینکه تاریخ برگزاری بازی های المپیک توکیو به 23 جولای تا 8 آگوست 2021 و بازی های پارالمپیک به 24 آگوست تا 5 سپتامبر 2021 تغییر یافته، فدراسیون جهانی تکواندو نیز در تقویم رویدادهای خود تغییراتی خواهد داشت.

برهمین اساس مسابقات قهرمانی جهان 2021 که قرار بود ماه می به میزبانی ووشی چین برگزار گردد با تعویق و در چهار ماهه خاتمهی سال 2021 پیگیری خواهد شد که زمان دقیق به زودی اعلام می گردد.

همچنین هیچ تغییری در سهمیه های کسب شده قاره های آفریقا، اقیانوسیه و پن آمریکا ایجاد نخواهد شد و مسابقات کسب سهمیه قاره آسیا و اروپا نیز در امسال و با در نظر دریافت شرایط برگزار می گردد که تاریخ برگزاری آن متعاقباً اعلام می گردد.

تمامی رویدادهای گرید یک و دو (G1 و G2) فدراسیون جهانی تکواندو تا آخر ماه می کنسل شده و به تعویق می افتد. رویدادهای دیگر بعد از این تاریخ نیز با در نظر دریافت شرایط برگزار می گردد و در صورت احتیاج به منظور حفظ سلامت و امنیت همگان تاریخ آنها را نیز تغییر خواهیم داد.

رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان نیز در تاریخ 14 تا 18 اکتبر 2020 (23 تا 27 آبان ماه) به میزبانی صوفیه بلغارستان همزمان با مجمع فدراسیون جهانی تکواندو و در تاریخی که از پیش اعلام شده، برگزار می گردد، اما سمپوزیوم تکواندو به دلیل مسائل بودجه ای و تغییرات به وجود آمده در هزینه های بازی های المپیک برگزار نخواهد شد.

همچنین مسابقات فینال گرندپری و مراسم گالا نیز در نوامبر 2020 و به میزبانی مکزیک انجام خواهد شد.

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو در خاتمه تأکید کرد که خانواده تکواندو با قدرت، اتحاد و همبستگی از این بیماری همه گیر در سراسر جهان و چالش های پیش رو به سلامت گذر خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 18007

به "تغییر تاریخ برگزاری مسابقات جهانی تکواندو در سال 2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر تاریخ برگزاری مسابقات جهانی تکواندو در سال 2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید