کوشش ها برای یافتن کوهنورد مفقودی در علم کوه ادامه دارد

به گزارش مجله میهن، رییس امداد و نجات فدراسیون کوهنوردی می گوید برای پیدا کردن کوهنورد مفقود شده همچنان کوشش ها ادامه دارد.

کوشش ها برای یافتن کوهنورد مفقودی در علم کوه ادامه دارد

حمید مساعدیان، رییس امداد و نجات فدراسیون کوهنوردی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره جست وجو برای بافتن کوهنورد مفقود شده گفت: روز گذشته (یک شنبه) تمامی کوشش ها برای یافتن و یاری رسانی به کوهنوردی که قصد داشت به تنهایی به علم کوه صعود کند انجام شد. حتی برای یاری رسانی به دلیل بهمن خیز بودن منطقه از بالگرد استفاده شد که متاسفانه نتیجه ای حاصل نیامد.

او اضافه نمود: امروز هم بالگردی به منطقه اعزام می گردد تا عملیات جست وجو ادامه یابد.

مساعدیان در پاسخ به این که آیا ممکن است که ریزش بهمن موجب شده باشد که کوهنورد مفقود شده از دید جست وجو گران پنهان بماند؟ پاسخ داد: اگر در منطقه بهمنی اتفاق افتاده باشد برای جست وجوی او باید تا خرداد ماه صبر کرد اما نجات گران تمامی کوشش های خود را انجام خواهند داد.

به گزارش خبرنگاران، از چهارشنبه هفته گذشته دو کوهنورد شیرازی برای صعود به قله علم کوه اقدام می نمایند. در هنگام صعود متاسفانه به دلایلی دو کوهنورد از هم جدا شده و یک نفر به دلیل مسائل به منطقه ونداربن مراجعه کرد و نفر دیگر به تنهایی کوشش برای صعود به قله را انجام می دهد. تا کنون از فردی که به تنهایی قصد صعود به علم کوه را نموده با وجود کوشش های بی وقفه نجات گران خبری در دسترس نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 2 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 15701

به "کوشش ها برای یافتن کوهنورد مفقودی در علم کوه ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش ها برای یافتن کوهنورد مفقودی در علم کوه ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید