تمدید یک فراخوان برای حمایت از طرح های فناوری مشترک دانشگاهی

به گزارش مجله میهن، مدیریت توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برای دومین بار، فراخوان برای حمایت از طرح های فناوری مشترک این دانشگاه با دانشگاه صنعتی شریف و یک شرکت سرمایه گذاری جسورانه را تمدید کرد.

تمدید یک فراخوان برای حمایت از طرح های فناوری مشترک دانشگاهی

به گزارش مجله میهن، مدیریت توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برای دومین بار در راستای حمایت از طرح های فناوری مشترک این دانشگاه با دانشگاه صنعتی شریف و یک شرکت سرمایه گذاری جسورانه فراخوان داد.

فراخوان با محوریت طراحی پروتکل های توانبخشی هوشمند در سیستم های واقعیت مجازی و توانبخشی از راه دور، است.هدف از این فراخوان، حمایت از پروژه هایی است که با بهره گیری از قابلیت های این سامانه بتوانند برنامه های جامعی برای تمرین درمانی و ارزیابی بیماری های مختلف ارائه نمایند.پروژه های پیشنهادی شامل دو بخش اصلی تدوین و طراحی پروتکل های ارزیابی و درمان در چارچوب توانمندی های فنی این سامانه و در صورت احتیاج ایجاد نرم افزارهای جدید و یا اعمال تغییر در نرم افزارهای فعلی و ارزیابی بالینی پروتکل های تدوین یافته و ارائه شواهد آماری مبنی بر اثربخشی آنها خواهد بود.

انتظار می رود نتیجه هر پروژه یک بسته نرم افزاری شامل برنامه ارزیابی ها و تمرین درمانی برای یک دوره درمانی تعیین (مثلا 18 هفته) باشد که بر روی بستر سخت افزاری سامانه فوق الذکر اجرا خواهد شد. حقوق و مالکیت معنوی این بسته متعلق به دانشگاه علوم بهزیستی خواهد بود که طبق مقررات خود با مجری طرح تقسیم خواهد نمود.

متقاضیان می توانند پروپوزال تکمیل شده خود را حداکثر تا تاریخ 12 دی ماه جاری، به وسیله ایمیل دفتر مدیریت توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم بهزیستی به نشانی htdm.uswr@gmail.com ارسال نمایند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 71732835 - 021 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 2584

به "تمدید یک فراخوان برای حمایت از طرح های فناوری مشترک دانشگاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید یک فراخوان برای حمایت از طرح های فناوری مشترک دانشگاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید