تهران پنج شنبه بارانی است

گودرزی گفت: تا دو روز آینده، جوی آرام و پایدار در کشور حاکم است و آلودگی هوا در شهر های پرجمعیت و صنعتی ادامه خواهد داشت.

تهران پنج شنبه بارانی است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی، درباره آخرین شرایط جوی گفت: تا دو روز آینده، جوی آرام و پایدار در کشور حاکم است و آلودگی هوا در شهر های پرجمعیت و صنعتی ادامه خواهد داشت.

گودرزی ادامه داد: سامانه بارشی جدید از شمال غرب و غرب کشور از روز چهارشنبه وارد کشور می گردد و بارش در این مناطق شروع می گردد.

وی اضافه کرد: در روز های پنجشنبه و آدینه با تداوم بارندگی ها، در نوار غربی، مرکز و دامنه های جنوبی البرز بارانی می گردد.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از روز شنبه، بارش ها در نوار غربی به شکل پراکنده خواهد بود، اما در نوار غربی، مرکز و دامنه های جنوبی البرز ادامه خواهد داشت. همچنین بارش ها در ارتفاعات به شکل برف خواهد بود.

گودرزی ادامه داد: شنبه سواحل شمال کشور نیز بارش و کاهش دما خواهند داشت.

وی درباره شرایط جوی پایتخت اظهار کرد: هوای تهران، تا چهارشنبه آلوده است و باد های امروز نیز باعث کاهش غلظت دما نمی شوند. بارش های تهران نیز از روز پنجشنبه شروع می گردد.

این کارشناس درباره گرم ترین و سردترین مرکز استان گفت: عسلویه با دمای 28 درجه به عنوان گرم ترین و کوهرنگ با دمای 16 درجه زیر صفر سردترین منطقه کشور بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 21 بهمن 1398 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 14768

به "تهران پنج شنبه بارانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران پنج شنبه بارانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید