توضیح و عذرخواهی ظریف و همسرش از شهروندان تهرانی

به گزارش مجله میهن، در پی انتشار خبری مبنی بر قرق بوستان بهشت مادران برای حضور همسر وزیر امور خارجه، سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه ظریف از این اقدام بی خبر بوده و بر عدم تکرار چنین مواردی تأکید کرده، به نقل از ظریف و همسرش از شهروندان و بانوان ایرانی پوزش خواست.

توضیح و عذرخواهی ظریف و همسرش از شهروندان تهرانی

به گزارش گروه سیاسی مجله میهن، در پی انتشار خبری مبنی بر تعطیلی بوستان مادران به دلیل حضور مریم ایمانیه همسر وزیر امور خارجه، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در گفتگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، در این باره گفت: موضوع را پیگیری کردم. همسر آقای دکتر ظریف رئیس انجمن زنان دیپلمات است که مراسمی را با حضور همسران 38 سفیر و دیپلمات خارجی در بوستان مذکور برنامه ریزی کرده و شهرداری منطقه از روی محبت پارک را در طول برگزاری آن برنامه تعطیل کرد.

موسوی اضافه نمود: دکتر ظریف از این اقدام بی خبر بوده و پس از اطلاع به شدت با آن مخالف کرده است و دستور داده که من بعد چنین اقدامات ناموجهی که حقوق شهروندان را خدشه دار می کند، تکرار نشود.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی اعلام کرد: دکتر ظریف و همسرشان از تمامی شهروندان و بانوان محترم تهرانی پوزش می خواهند.

به گزارش فارس، یکی از مخاطبان خبرگزاری فارس با ثبت خبری در سامانه فارس من نسبت به تعطیلی پارک بهشت مادران به دلیل حضور همسر آقای ظریف اعتراض کرد.

در این گزارش آمده است: در پی حضور همسر آقای دکتر محمدجواد ظریف و همراهان، بوستان بهشت مادران منطقه 3 تهران اقدام به قرق یک پارک 15 هکتاری به دلیل تأمین امنیت همسر آقای ظریف کرده است، لازم به ذکر است این تعطیلی به دستور شخص شهردار منطقه سه اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 11839

به "توضیح و عذرخواهی ظریف و همسرش از شهروندان تهرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح و عذرخواهی ظریف و همسرش از شهروندان تهرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید