جلوی انتشار قرارداد بازیکنان را می گیریم، برای هاشمی جا نبود!

به گزارش مجله میهن، مهدی رسول پناه که پس از کناره گیری محمدحسن انصاریفرد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به عنوان سرپرست کارش را شروع کرد، بعدازظهر امروز سه شنبه در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

جلوی انتشار قرارداد بازیکنان را می گیریم، برای هاشمی جا نبود!

در تجدید نظر به توافق خوبی رسیدیم

بعد از شش ماه که ازعقد قرارداد اولیه با کارگزار پرسپولیس گذشت، ماهیت و شروط مندرج در قرارداد منافع طرفین را تأمین نمی کرد. به همین خاطر مذاکرات جدی با این شرکت داشتیم. به نظرم در بعضی نقاط فرایند خوبی نبود که نزدیک به قطع همکاری شدیم. لذا گفتگوهای زیادی کردیم و به توافقات خیلی خوبی رسیدیم تا متمم را امضا کنیم. اکنون درک متقابل و مرزبندی واضح از کارهایمان داریم. همچنین تأمین منابع دو طرف که احتیاج به آن بود. کارگزار خصوصی باشگاه شرکت موفقی است و فکر می کنم همکاری با این مجموعه قطعاً یاری زیادی به باشگاه می نماید.

برای هاشمی جایگاه نبود

رسول پناه در پاسخ به سوال مجله میهن مبنی بر اینکه دلیل اختلاف با مهرداد هاشمی که در نشست امروز نیست غیبت دارد گفت: اصلاً اختلاف نداریم. جای جایگاه نبود که آقای هاشمی داخل این اتاق بنشینند و تصمیم گرفتند نباشند!

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به مطالبات بازیکنان برای ادامه رقابت های لیگ برتر اضافه نمود: در اولین فرصت که از کارگزاری پول دریافت کردیم طلب اعضای تیم را می دهیم.

ساختار باشگاه معیوب است

رسول پناه گفت: ساختار باشگاه پرسپولیس معیوب است. اگر درست بود که مشاور رسانه ای درباره یک تصمیم مالی که دخالت و اظهار نظر نمی کرد.

کف قرارداد یکساله پرسپولیس

وی درباره متمم قرارداد بار دیگر اضافه نمود: کف قرارداد یکساله 110 میلیارد تومان است. این الحاقیه را برای اداره حقوقی وزارت ورزش فرستادیم و آنها هم پاسخ دادند.

جلوی انتشار قراردادها را می گیریم

رسول پناه درباره انتشار بعضی قراردادهای بازیکنان اضافه نمود: این موضوع مربوط به دوران قبل از سرپرستی باشگاه می گردد. قطعاً این مشکل را رفع می کنیم.

موافق انتشار قرارداد کارگزار هستم

رسول پناه گفت: من موافق انتشار قراردادمان با کارگزاری هستیم چون برد - برد است. چیزی برای پنهان کردن نداریم. حالا اگر این قرارداد منتشر شده است هم به خاطر عدم وجود ساختار در باشگاه است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 19 تیر 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 19959

به "جلوی انتشار قرارداد بازیکنان را می گیریم، برای هاشمی جا نبود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلوی انتشار قرارداد بازیکنان را می گیریم، برای هاشمی جا نبود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید