جوانی که جایگزین جان کلی کهنه کار شد، عکس

به گزارش مجله میهن، ایسنا نوشت: رئیس دفتر کنونی کاخ سفید در اواخر امسال میلادی از سمتش کناره گیری خواهد نمود و رئیس دفتر معاون ترامپ احتمالا جای او را می گیرد.

جوانی که جایگزین جان کلی کهنه کار شد، عکس

با خروج جان کلی اصلی ترین نیروی محرکه برقراری نظم در ساختمان اجرایی ریاست جمهوری مقابل حلقه داخلی دونالد ترامپ از بین می رود.

به گزارش پایگاه خبری فورچون، مشاوران کاخ سفید معتقدند، نیک ایرز، رئیس دفتر مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا به عنوان رئیس دفتر موقت معرفی می گردد.

به گفته منابع آگاه، به نظر می رسد نیک ایرز گزینه مورد نظر برای جانشینی جان کلی، رئیس دفتر کنونی کاخ سفید باشد و این فرد چندین هفته با رئیس جمهوری آمریکا گفت وگو داشته است.

منابع می گویند، ترامپ اخیرا دست به اقدامی غیرمعمول زده و نیک ایرز را برای همراهی کردن خودش در ایر فورس وان (هواپیمای ریاست جمهوری) دعوت نموده است؛ حتی در زمانی که مایک پنس حضور نداشته است.

این جمهوری خواه 36 ساله که از ژوئیه 2017 برای مایک پنس کار می نماید، پیشنهاد داده است تا پیش از بازگشت به ایالت زادگاهش در جورجیا به مدت سه یا چهار ماه موقتا این پست را در اختیار بگیرد اما ترامپ به دنبال دریافت تعهدی بوده است که او دو سال باقیمانده دوره ریاست جمهوری این مقام را داشته باشد.

رئیس جمهوری آمریکا شنبه اعلام نمود، جان کلی، دومین رئیس دفتر او، قصد دارد از مقامش کناره گیری کند و تاکید نمود که طی یکی دو روز آینده جانشین کلی را معرفی می نماید. به نظر می رسد خروج جان کلی بر نظم کاخ سفید تاثیر بگذارد.

52310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 2485

به "جوانی که جایگزین جان کلی کهنه کار شد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوانی که جایگزین جان کلی کهنه کار شد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید