حاتمی: نمی توانم درباره دعوت نشدن ارسلان نظری بدهم

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی گفت: دعوت نشدن ارسلان کاظمی به تیم ملی در حیطه کاری ام نیست و درباره آن صحبتی نمی کنم.

حاتمی: نمی توانم درباره دعوت نشدن ارسلان نظری بدهم

مهران حاتمی در گفت و گو با خبرنگاران، درباره شرایط تیم پتروشیمی در هفته های اولیه لیگ برتر اظهار کرد: به نظرم آغاز خوبی در لیگ داشتیم و بازی به بازی بهتر شدیم. بازیکنان خیلی خوب کنار یکدیگر هماهنگ شدند و توانستند بسکتبال هم را بفهمند و هر روز هم بهتر خواهند شد. امیدوارم با آغاز دوباره مسابقات لیگ نیز این روند رو به رشد ادامه داشته باشد.

سرمربی تیم پتروشیمی در پاسخ به این سوال که تاثیر تعطیلات لیگ بر روند تیمش چطور خواهد بود؟ گفت: به هر حال وقتی بحث تیم ملی و بسکتبال ایران مطرح می گردد همه باید به تیم ملی یاری کنیم و هیچ چیز دیگری اهمیت ندارد. ما در سه چهار روز به بازیکنان استراحت داده ایم و دوباره تمریناتمان را آغاز می کنیم تا بازیکنان دچار افت نشوند. به هر حال بازی های دشواری در لیگ داریم.

او در پاسخ به این سوال که وضعیت ارسلان کاظمی چطور است؟ بیان نمود: ارسلان مصدومیت مزمنی دارد اما بازی می نماید. این آسیب او از قدیم بوده و به نظرم باید کمی استراحت کند اما با هماهنگی خودش بازی هم می نماید که از فرم ایده آل خارج نگردد.

حاتمی در پاسخ به این سوال که دعوت نشدن او به تیم ملی را چطور ارزیابی می نماید؟ گفت: این خارج از حیطه مسوولیت من است و جزو کار من به حساب نمی آید و درباره آن صحبتی نمی کنم.

سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال در پاسخ به این سوال که با توجه به شناختش از استرالیا رقابت تیم ملی با این تیم در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی را چطور ارزیابی می نماید؟ اظهار کرد: دو بازی بسیار سخت داریم اما کسب نتیجه دور از دسترس نیست. به نظرم اگر بازیکنان ما با تمام توان و توانایی خود بازی نمایند حداقل بعد از مسابقه از نتیجه راضی خواهند بود.

استرالیا با همان ترکیبی که در فینال کاپ آسیا به مصاف ایران آمد در انتخابی جام جهانی نیز به میدان می آید. حاتمی در پاسخ به این سوال که تیم ملی در این دیدار باید چه شرایطی داشته باشد تا عملکردش قابل قبول گردد؟ بیان نمود: در فینال کاپ آسیا تیم ملی در فاصله کمتر از 20 ساعت دو مسابقه انجام داد. ما شب نیمه نهایی را انجام دادیم و عصر فردا به مصاف استرالیا در فینال رفتیم و بازیکنان تیم واقعا خسته بودند اما اکنون شرایطشان بهتر است و این خستگی وجود ندارد. به نظرم اگر ملی پوشان در کارشان دقت نمایند، توپ های از دست رفته کم باشد و دفاع خوبی انجام دهیم می توانیم برابر هر دو حریف نتیجه خوبی بگیریم.

او درباره فیلیپین نیز بیان نمود: بسکتبال فیلیپین رشد خوبی داشته و یک حریف قدرتمند به حساب می آید. کارمان سخت است و امیدوارم ملی پوشان بعد از دیدار با استرالیا خیلی زود برای مسابقه با فیلیپین آماده شوند و به نتیجه ای شایسته دست پیدا نمایند. به هر حال باید قبول کنیم کار تیم ملی در پنجره پنجم به هیچ وجه آسان نیست.

حاتمی در پاسخ به این سوال که با توجه به عملکرد خوب فرید اصلانی در لیگ جایش در تیم ملی خالی نیست؟ بیان نمود: همانطور که گفتم این مسائل در حیطه کار من نیست. من هم قبول دارم فرید هم در لیگ برتر و هم در باشگاه های آسیا فوق العاده بود. به نظر من در بین 20 نفر دعوت شده به اردو جای فرید، اشکان خلیل نژاد و سجاد پذرفته خالی است اما اکنون زمان حمایت از تیم ملی است تا ملی پوشان با آرامش به مسابقات اعزام شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 19 فروردین 1398 شناسه مطلب: 2034

به "حاتمی: نمی توانم درباره دعوت نشدن ارسلان نظری بدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاتمی: نمی توانم درباره دعوت نشدن ارسلان نظری بدهم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید