حاجیلو: شفر برای خسارت هایی که تیم ملی به استقلال می زند به کی روش اعتراض دارد

به گزارش مجله میهن، مدیر تیم فوتبال استقلال گفت: مسلماً مربی حرفه ای مانند شفر در مقابل خسارت هایی که از سوی تیم ملی به استقلال وارد می گردد اعتراض هایی به عملکرد سرمربی تیم ملی دارد. - اخبار ورزشی -

حاجیلو: شفر برای خسارت هایی که تیم ملی به استقلال می زند به کی روش اعتراض دارد

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله میهن ، اصغر حاجیلو, مدیر تیم فوتبال استقلال درباره اینکه آیا قرارداد استقلال با زمین چمن صنایع دفاع برای تمرینات تمدید می گردد، گفت: تا 15 آذر با این مجموعه قرارداد داریم، اما چند گزینه دیگر برای قرارداد جدید داریم. زمین نفت، دانشگاه علم و صنعت و پژوهشگاه زمین هایی هستند که با مسئولان آنها مذاکره نموده ایم اما نمی توانیم با این مجموعه ها قرارداد یک ساله امضا کنیم و مجبوریم زمان بندی برای آنها داشته باشیم. یا باید 20 روز 20 روز این زمین ها را اجاره کنیم یا اینکه هفته ای. در حال حاضر مباشری (معاون اجرایی باشگاه) درگیر این موضوع است و قطعا تا قبل از تاریخ 15 زمین تمرین تیم معین خواهد شد. امیدوارم در صنایع دفاع بمانیم و قراردادمان را با این مجموعه تمدید کنیم چون صنایع دفاع همه امکانات مورد احتیاج ما را در خود دارد. ان شاءالله قرارداد تمدید می گردد و استقلال در همین زمین به تمریناتش ادامه خواهد داد. چرا استقلال در کمپ اختصاصی اش تمرین نمی نماید؟

وی راجع به اینکه آیا غم انگیز نیست باشگاه هایی مانند استقلال و پرسپولیس باید به دنبال زمین تمرینی برای خود بگردند مطرح کرد: سال های سال است که این اتفاق رخ می دهد. برای پرسپولیس ورزشگاه شهید کاظمی تخصیص یافته که شرایط بهتری نسبت به ورزشگاه امام رضا (ع) دارد. ورزشگاه امام رضا (ع) که به باشگاه استقلال داده شده چمن مصنوعی دارد و الان چمنش خراب شده هرچند شهرداری منطقه دارد همکاری می نماید تا چمن زیادی برای این ورزشگاه درست گردد تا تیم های پایه ما بتوانند در آنجا کار نمایند. متأسفانه سال هاست که این باشگاه ها از این مسائل رنج می برند و هر سال هم تکرار می گردد. حتی ما از داشتن یک ورزشگاه خصوصی مانند باشگاه گسترش فولاد محروم هستیم. اگر چنین ورزشگاهی برای استقلال وجود داشته باشد می توان مسابقات را در همان جا برگزار و مسائل مالی را حل کرد. اینطور می گردد که باشگاه از برندش درآم زایی داشته باشد. اما این اتفاق هیچ وقت رخ نداده است.

حاجیلو درباره نقش کمیته فنی در باشگاه استقلال و اینکه که گفته می گردد او در این جلسات حضور پیدا نمی نماید، گفت: بین شفر و کمیته فنی رابطه خوبی وجود دارد و مشکل خاصی نیست. خوشبختانه چند بازیکن قدیمی دور هم جمع شدند و از لحاظ فنی درباره تیم صحبت می نمایند. بعد از اینکه نفرات جمع می شوند و به اجماع می رسند و مواردی که شاید بتواند به تیم یاری کند از سوی عبداللهی که رابطه بسیار خوبی با شفر دارد به کادر فنی منتقل می گردد. چیزی که به درد شفر می خورد از آن استفاده می نماید و ممکن است به مواردی که کارساز نیز گوش ندهند. باید گفت سال های سال است که حضور کمیته فنی برای هیچ مربی داخلی و خارجی پسندیده نیست. حتی در زمان پرویز مظلومی، عبداللهی و مرحوم حجازی و مرحوم پورحیدری حضور کمیته فنی خوب جا نیفتاده بود. کمیته فنی در همه جا وجود دارد اما اشخاصی که در این اتاق فکر حضور دارند را کسی نمی شناسد. اینجا ما در فضای رسانه ای نظر خودمان را اعلام می کنیم باید به این اشاره نمود که این نظرات نظرات شخصی است و کلی نیست.

وی اضافه نمود: همیشه علاقه مند هستم اتاق فکری مانند سایر تیم های جهان داشته باشیم اما این اتفاق رخ نمی دهد به قول علی پروین که می گفت کمیته فنی و مشاور یعنی کشک چون این چیزها در فوتبال ما جا نیفتاده و تا گفته می گردد کمیته فنی اینطور جلوه داده می گردد که کار ما را خراب نمایند برای همین چنین اتفاقی پسندیده نمی گردد اما باید گفت در استقلال با نظر فتحی این اعضا دور هم جمع شدند تا نظرات آنها به وسیله عبداللهی به شفر انتقال پیدا کند. نیت آدم هایی که در کمیته فنی استقلال حضور دارند پاک و درست است. ان شاءالله به وسیله عبداللهی تجارب و نظرات کمیته فنی به شفر انتقال پیدا می نماید. فکر می کنم این کار خوبی باشد اما به شرط ها و شروط ها.

مدیر تیم فوتبال استقلال راجع به اینکه گفته می گردد با نظر شفر دیگر قرار نیست بازیکنان استقلال برای ریکاوری به ساختمان پک که زیرنظر تیم ملی است بروند، گفت: این را یکی از رسانه ها از من پرسید و من گفتم اصلا اطلاعی ندارم. اینکه تیم ملی طبق قوانین باید 48 یا 72 ساعت قبل از بازی های باشگاهی بازیکنان را در اختیار تیم ها قرار بدهد شکی نیست اما این اتفاق در ایران وجود ندارد و سرمربی تیم ملی هرطور که بخواهد اردو می گذارد و 20، 30 یا 40 روز لیگ را تعطیل می نماید. این به مذاق مربیان باشگاهی چه خارجی باشند و چه داخلی خوش نمی آید. در دوره پیش ابتدا 6 بازیکنانمان به اردوی تیم امید و عملا 11 بازیکن از تیم خارج می گردد شما فکر کنید 10 روز این بازیکنان در اردوی تیم نباشد آن وقت سرمربی چطور تفکراتش را برای بازی پیش رو پیاده کند. در این اردوها ما زخمی هم داده ایم روزبه (چشمی) هنوز روزبه قبل نشده است. اینها خسارت هایی است که به باشگاه ها زده می گردد و مسلماً مربی حرفه ای مانند شفر مطمئناً در مقابل این اتفاقات اعتراض هایی را به عملکرد سرمربی تیم ملی دارد. ملی پوشان استقلال تا نیم فصل دور از پِک برنامه جدید باشگاه استقلال برای جذب بازیکن خارجی

حاجیلو راجع به اینکه بحث بازگشت جبارف به استقلال مطرح شده است، گفت: موضوعاتی راجع به بازیکنانی که از استقلال رفته اند وجود دارد مانند تیام، امید نورافکن و جبارف اما به واقع می گویم که هیچ کدام آنها صحت ندارد هرچند فتحی و شفر برای نیم فصل تصمیماتی دارند اما بحث بازگشت این بازیکنان مطرح نبوده است و من مطمئنا می گویم که در رابطه این بازیکنان هیچ چیز صحت ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 2225

به "حاجیلو: شفر برای خسارت هایی که تیم ملی به استقلال می زند به کی روش اعتراض دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجیلو: شفر برای خسارت هایی که تیم ملی به استقلال می زند به کی روش اعتراض دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید