حرف های یک پیشکسوت گم شده در تاریخ درباره استقلال

به گزارش مجله میهن ، مصطفی اردستانی یکی از مدافعان قدیمی باشگاه استقلال درباره وضعیت استقلال درعصرجدید حرف هایی زده است. اردستانی که از چهره های خوشنام فوتبال ایران محسوب می گردد درباره بردهای اخیر استقلال گفته: بازی با حساب و کتاب اخیر استقلال مایه امیدواری شد و نشان داد که وینفرد شفر به ترکیب دلخواه رسیده و با اعتماد به جوانان آتیه دار و بی ادعا می توان همچنان روی نوارموفقیت حرکت کرد. استقلال دردو بازی اخیر فعل خواستن را به خوبی صرف کرد که ماحصل این همت و کوشش کسب شش امتیاز بود. اما در بازی با صنعت نفت، استقلال بانشاط تر از همیشه نشان داد و بنده از عملکرد بچه ها لذت بردم.

حرف های یک پیشکسوت گم شده در تاریخ درباره استقلال

اردستانی با اشاره به کوشش بازیکنانی در بازی اخیر ادامه داد: کوشش بازیکنان در این دیدار قابل تحسین است اما مردان خط میانی فوق العاده بودند و در کارهای دفاعی و هجومی عصای دست شفر شدند و به باور بنده علی کریمی ، فرشید باقری ، وریا غفوری ، طارق همام و در یک خط جلوتر فرشید اسماعیلی و روح الله باقری با هم هماهنگ بودند و اصل حمایت به خوبی رعایت می شد. ضمن اینکه فرشادمحمدی مهر و میلاد زکی پور در نفوذ ازکناره ها عملکرد خوبی داشتند. اردستانی با اشاره به شرایط استقلال درنیمه دوم گفت: درنیمه دوم هم با آمدن صیاد منش اشتهای استقلال مضاعف شد و واقعا این مهاجم جوان سنگ تمام گذاشت و ثابت کرد که در فوتبال نباید تنها به نامها توجه داشت. من به این جوانان انرژیک امیدوار هستم و امیدوارم که موفقیت اخیر استقلال بتواند ضریب اعتماد بنفس بازیکنان را دوچندان کند.

اردستانی حرف هایش را با موضوع هواداری تمام کرد: این مساله مهم را نیز اضافه کنم که حمایت یکپارچه هواداران استقلال درپیروزیهای اخیر نقش اساسی داشته و من مطمئنم اگر خانواده استقلال بدون توجه به حاشیه و تنش های رایج ، به پیش برود این تیم به روزهای خوب وآرمانی خود نزدیک خواهد شد . امیدوارم که مسوولان ذیربط توجه بیشتری به این تیم ریشه دار داشته باشند و دست مدیریت را بگیرند تا انشاالله استقلال بتواند چهره واقعی خود را به نمایش بگذارد و انتظارات میلیونها هوادار را برآورده کند.

10-390

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 2339

به "حرف های یک پیشکسوت گم شده در تاریخ درباره استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های یک پیشکسوت گم شده در تاریخ درباره استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید