حسینی: خطیر بین من و رحمتی دعوا انداخت، دوست دارم در استقلال ستاره باشم

به گزارش مجله میهن، دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت که می خواهد در این تیم ستاره گردد.

حسینی: خطیر بین من و رحمتی دعوا انداخت، دوست دارم در استقلال ستاره باشم

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله میهن، سیدحسین حسینی در حاشیه تمرین عصر امروز تیم فوتبال استقلال گفت: بیشتر نفرات تیم و مربیان عوض شده اند و تفکرات جدید به تیم آمده است. بعد از گلی که در بازی با فولاد خوردیم تیم دچار افت روحی شد و بعد از آن بازی نیز جو منفی در تیم بود که در دقایق آخر گل نخوریم. امیدوارم دیگر این اتفاق رخ ندهد.

وی با اشاره به شرایط ابتدای فصل گفت: از روز اولی که خواستم قراردادم را تمدید کنم گفتند که حسینی برای استقلال شرط گذاشته و من را جلوی طرفداران گذاشتند و جو سنگینی علیه من راه افتاد. من از همان ابتدا می دانستم که این فصل کار سختی دارم.

حسینی درباره انتقاداتی که به عملکرد او می گردد گفت: انتقاد ها باید سازنده باشد, چون تماشاگران صاحب اصلی تیم هستند و اگر در این سال ها تشویق و حمایت آنها نبود من تا همواره گلر دوم می ماندم, بنابراین الان هم آنها حق دارند که انتقاد نمایند, اما دیگر نباید اینطور باشد وقتی گل می خوریم فقط بگویند حسینی. زمانی که تیم گل می زند, کل تیم گل می زند و زمانی که تیم گل می خورد, کل تیم گل می خورد. این مسائل برای خط دهی هایی است که از بیرون انجام می دهند. من در این شرایط راهی ندارم و نمی توانم کاری بکنم و فقط کوشش می کنم جواب اعتماد طرفداران را بدهم.

دروازه بان استقلال درباره اینکه این تیم در نتیجه گیری طلسم شده، گفت: اگر در بازی های قبلی بدشانسی نمی آوردیم و مقابل ذوب آهن و فولاد نتیجه می گرفتیم, الان 6-5 امتیاز بیشتر داشتم و حرفی از بدشانسی و طلسم دیگر نبود. تیم ما به یک برد نیاز داشت که خداراشکر در بازی دیروز مقابل گل ریحان کسب و باعث شده جو تیم بهتر گردد و بتوانیم روندمان را ادامه دهیم.

حسینی در پاسخ به این سؤال که به نظر می رسد برای اینکه در استقلال رقیب ندارد, از انگیزه بالایی برای آمادگی برخودار نیست, توضیح داد: به نظر من این موضوع اصلاً به این ربطی به رقیب داشتن و نداشتن ندارد, مگر بازیکن دوست ندارد کوشش کند و ستاره تیمش گردد؟ شما می توانید از غلامپور سوال کنید که من همه کوششم را نموده ام یا نه. من دوست دارم در استقلال ستاره باشم و مگر دیوانه ام که چون رقیب ندارم به خوبی تمرین نکنم؟ تا الان همه کوششم را کردم و از اینجا به بعد هم کوششم را دو برابر می کنم و این را می بینم که روز های خوبی در استقلال خواهم داشت.

حسینی در واکنش به اظهارات علی خطیر (معاون پیشین باشگاه استقلال) علیه او, تاکید نمود: درباره آقایی که صحبت کردید باید بگویم که او سال گذشته مثلاً رفیق صمیمی من بود. این آقا سال گذشته پیش من از رحمتی بد می گفت و پیش رحمتی از من. ایشان باعث شد نیم فصل دعوایی بین من و رحمتی پیش بیاید که کسی این موضوع را نمی داند. مدام به من پیغام می داد یا زنگ می زد که رحمتی پشت تو این حرف را زده و به رحمتی هم می گفت حسینی پشت سر تو حرف زده است. او مدام صحبت های خاله زنکی می کرد و بین من و رحمتی در نیم فصل دعوا انداخت.

وی اضافه کرد: این آقا الان هم به آقایان فتح الله زاده و جویباری می گوید که اینقدر مصاحبه نکنید و دست از سر استقلال بردارید ولی مگر شما خودتان از باشگاه نرفته اید پس چرا مصاحبه می کنید؟ این آقا چند ماه است که از باشگاه جدا شده اما باز هم مصاحبه می نماید و پشت سرش اسپانسر می گذارد و می گوید من طرفدار استقلال هستم و در استادیوم موج مکزیکی می رود و به مسجد سلیمان می آید. بس کنید, این کار ها قدیمی شده و طرفداران استقلال می دانند چه کسی درگیر دریافت پست و مقام است.

حسینی مطرح کرد: سه بازی مانده بود تا مسابقات فصل پیش تمام گردد, این آقا من رابه خانه امید روانخواه دعوت کرد. من گفتم نمی آیم اما او گفت بیا و درباره فصل و تمدید قرارداد صحبت کنیم. در آن جلسه ایشان صحبت هایی کردند که اگر بخواهم درباره آنها صحبت کنم دیگر او به استادیوم نمی آید تا موج مکزیکی برود. حرف های زیادی دارم. فقط نمی خواهم جو را علیه من کنی و دو روز قبل از بازی بگویی که حسینی برای تمدید قرارداد شرط گذاشته است! می خواهی جو را علیه من کنی؟ خدا آن بالاست و جواب همه چیز را می دهد.

وی گفت: برای من جالب است آقای خطیر بعد از بازی الهلال که 2-1 برنده شدیم و من در درون دروازه بودم, چطور گفتی که خوب جواب رحمتی را دادی اما آقای خطیر؛ الان رحمتی شده فرد خوب داستان و من شدم شخصیت بد؟ درباره من سکوت کنید وگرنه حرف هایی که پشت سر هر کسی از جمله بازیکنان و مدیریت زده اید را می گویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 11419

به "حسینی: خطیر بین من و رحمتی دعوا انداخت، دوست دارم در استقلال ستاره باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: خطیر بین من و رحمتی دعوا انداخت، دوست دارم در استقلال ستاره باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید