حقیقی: الان مربی ایرانی می تواند به تیم ملی کمک کند، مربیان پیکان یک بازی دیگر را تماشا می کردند!

به گزارش مجله میهن، علیرضا حقیقی، دروازه بان تیم فوتبال نساجی گفت: فکر می کنم در این زمان انتخاب سرمربی ایرانی می تواند به تیم ملی کشورمان کمک کند.

حقیقی: الان مربی ایرانی می تواند به تیم ملی کمک کند، مربیان پیکان یک بازی دیگر را تماشا می کردند!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علیرضا حقیقی پس از پیروزی یک بر صفر نساجی مقابل پیکان در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود و در نیمه اول خوب بازی کردیم، ولی در نیمه دوم اصلاً خوب بازی نکردیم. با اینکه پیکان 10 نفره شد، ولی ما خیلی بد بازی کردیم. فکر می کنم برای بازی های بعد باید یک تغییر تفکر در بچه ها صورت بگیرد و فکر نمی کنم با این فرایند نتیجه لازم را بگیریم.

وی درباره اخطارهای زیادی که بازیکنان از داور گرفتند، شرح داد: بازی حساس بود و دو تیم برای سه امتیاز می جنگیدند. هر دو تیم فیزیکی بازی می کردند و خدا را شکر که توانستیم بازی را ببریم.

دروازه بان تیم فوتبال نساجی درباره برخورد دقایق آخر بازی در محوطه جریمه نساجی که نفرات نیمکت تیم فوتبال پیکان معتقد بودند خطای پنالتی بوده است، گفت: من فکر می کنم یک بازی دیگر را تماشا می کردند، چون من توپ را گرفتم و بازیکن پیکان با استوک به صورت من زد! فکر می کنم یک بار دیگر فیلم بازی را ببینند تجدیدنظر خواهند کرد.

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی و اینکه مربی خارجی برای تیم ملی مفیدتر است یا ایرانی، گفت: فکر می کنم این مسائل اصلاً به بازیکن مربوط نیست و مسائلی مدیریتی است. مگر بازیکن می تواند بگوید که با فلان مربی راحت یا ناراحت هستم؟! اما به اعتقاد شخصی ام فکر می کنم الان مربی ایرانی می تواند بیشتر به تیم ملی کمک کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 23 اسفند 1398 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 15547

به "حقیقی: الان مربی ایرانی می تواند به تیم ملی کمک کند، مربیان پیکان یک بازی دیگر را تماشا می کردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقیقی: الان مربی ایرانی می تواند به تیم ملی کمک کند، مربیان پیکان یک بازی دیگر را تماشا می کردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید