حمله صلاح به فدراسیون فوتبال مصر + عکس

مهاجم تیم ملی مصر با انتقاد شدیداللحن از سران فوتبال این کشور، حضور مجددش در جمع فراعنه را در هاله ای از ابهام قرار داد.

حمله صلاح به فدراسیون فوتبال مصر + عکس

به گزارش خبرنگاران، اختلافات چند ماه پیش محمد صلاح با فدراسیون فوتبال مصر از سر گرفته شد و این بار مهاجم لیورپول با لحن تندتری مقامات فوتبال کشورش را به استفاده غیرقانونی از حق تصویر خود متهم کرد.

اختلاف صلاح و فدراسیون فوتبال مصر بر سر پرداخت نشدن عواید مالی حاصل از استفاده از حق تصویر او به بهار برمی شود و این اختلافات حتی در زمان حضور تیم ملی مصر در جام جهانی هم ادامه داشت و حالا به جایی رسیده است که محتمل است او قید بازی برای تیم ملی مصر را بزند.

صلاح در صفحه توئیتر خود نوشت: در حالت عادی یک فدراسیون فوتبال به دنبال رفع کردن مشکلات بازیکنان آن کشور است تا آنها بدون دغدغه کارشان را انجام دهند، اما در حقیقت من عکس این اتفاق را را می بینم. اینکه کسی به پیام های من و وکلایم توجهی ندارد، عادی نیست. من نمی دانم چرا این اتفاق دارد رخ می دهد. آیا شما (مسئولان فدراسیون) وقت ندارید به ما جواب بدهید؟

در همین حال فدراسیون فوتبال مصر امروز (دوشنبه) با انتشار بیانیه ای اعلام نموده است که به مطالبات صلاح رسیدگی می نماید.

رامی عباس، مدیربرنامه های صلاح نیز در توئیتر نوشته است که خواسته بازیکن 26 ساله تیم ملی مصر پایمال نشدن حق تصویرش بوده و اینکه مصری ها ضمانت نموده اند که بار دیگر حق و حقوق ستاره ملی پوش شان را نادیده نخواهند گرفت.

شروع درگیری های صلاح و فدراسیون فوتبال مصر به ماه آوریل برمی شود، زمانی که یکی از اسپانسرهای تیم ملی این کشور (We) از تصویر چند ملی پوش مصری که تصویر صلاح در میان آنها بزرگ تر و برجسته تر بود، برای تبلیغ نام خود روی بدنه یک هواپیما استفاده کرد. این در حالی بود که صلاح در آن زمان با شرکت رقیب اسپانسر تیم ملی مصر (Vodafone) قرارداد تجاری داشت.

در آن زمان خالد عبدالعزیز، وزیر ورزش و جوانان مصر به پس از برگزار یک جلسه اضطراری با اعضای هیئت مدیر فدراسیون فوتبال این کشور گفت که تمام مطالبات صلاح پراخت خواهد شد اما ظاهراً اختلافات میان مصر و مقامات فوتبال مصر همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 5 آبان 1397 شناسه مطلب: 419

به "حمله صلاح به فدراسیون فوتبال مصر + عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله صلاح به فدراسیون فوتبال مصر + عکس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید