خبرنگاران الحشدالشعبی: به راهبرد دفاع ملی ادامه می دهیم

به گزارش مجله میهن، تهران- خبرنگاران- فالح الفیاض رییس سازمان الحشدالشعبی عراق روز آدینه تأکید کرد که این سازمان همچنان به راهبرد دفاع ملی خود ادامه خواهد داد.

خبرنگاران الحشدالشعبی: به راهبرد دفاع ملی ادامه می دهیم

از پروفایل اینستاگرام بهروز ازند دیدن نمایید.

به گزارش تارنمای الحشد الشعبی، الفیاض که در یک نشست خبری صحبت می کرد، گفت: این سازمان به حمایت از راهبرد دفاع مردمی که با آن پیروزی بر تروریسم را رقم زد، ادامه خواهد داد.

وی تأکید کرد: نیروهای الحشدالشعبی عراق همیشه به اصول خود در دفاع از کشور و شهروندان پایبند خواهند بود.

رییس الحشد الشعبی ادامه داد: در همین ارتباط همه نوع حمایت و پشتیبانی برای مقابله با کرونا را تقدیم خواهیم کرد.

الفیاض افزود: الحشد الشعبی پایبند به چند اصل است که برجسته ترین آن، همان اجابت کردن از فراخوان مرجعیت عالی دینی و دفاع از کشور و شهروندان است.

وی همچنین از خانواده ها و نیروهای الحشد الشعبی که در ساخت دومین بیمارستان صحرایی در استان المثنی برای بیماران کرونایی شرکت داشتند، تقدیر و تشکر کرد.

نیروهای الحشدالشعبی از صبح دوشنبه این هفته عملیات جدیدی برای تعقیب و سرکوب عناصر گروه تروریستی داعش در استان دیاله در شرق عراق، شروع کردند.

در هفته های گذشته، حملات گروه تروریستی داعش به ویژه در منطقه ناهموار بین استان های کرکوک، صلاح الدین و دیاله، معروف به مثلث مرگ افزایش یافته است.

افزایش این حملات سبب شده نیروهای الحشد الشعبی و ارتش عراق با پشتیبانی هواپیماهای جنگی، عملیاتی را برای هدف قرار دادن مخفیگاه های داعش در استان های شرقی و شمالی کشور انجام دهند.

فعالیت هسته های پنهان گروه تروریستی داعش در عراق در ماه های گذشته به سبب مسائل سیاسی ناشی از تشکیل دولت جدید و همچنین بحران کرونا در این کشور، شدت یافته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 2 تیر 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 19310

به "خبرنگاران الحشدالشعبی: به راهبرد دفاع ملی ادامه می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران الحشدالشعبی: به راهبرد دفاع ملی ادامه می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید