خبرنگاران دانش افزایی مدیران کنترل کیفیت همدان مجازی شد

به گزارش مجله میهن، همدان- خبرنگاران- مدیرکل استاندارد همدان با اشاره به استمرار شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: دوره های آموزشی تخصصی مدیران کنترل کیفیت مستقر در صنایع استان به صورت مجازی انجام می شود.

خبرنگاران دانش افزایی مدیران کنترل کیفیت همدان مجازی شد

محمد مددی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار مجله میهن گفت: به تازگی دو دوره آموزشی مجازی با هدف دانش افزایی مدیران کنترل کیفیت شاغل در واحدهای تولیدی استان برگزار شده است.

وی اضافه کرد: استان همدان در راستای توانمندسازی مدیران کنترل کیفیت از استان های پیشرو در کشور است و استمرار ویروس کرونا نباید در فرایند تولید محصولات با کیفیت تاثیر بگذارد.

مدیرکل استاندارد همدان اضافه کرد: مدیران کنترل کیفیت در دوره های آموزشی یاد شده با فرآورده های تراریخته (GMO) در صنایع غذایی و یافته های نوین کنترل کیفیت عمومی را فرا گرفتند.

وی با بیان اینکه مدیران کنترل کیفیت با نظارت بر فرایند تولید کالا نقش مهمی در تولید کالای با کیفیت و استاندارد ایفا می کنند گفت: هم اینک حدود 400 مدیر کنترل کیفیت در همدان مشغول به کار هستند.

به گفته مددی در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی فرآیند استانداردسازی برخی از کالاها و خدمات در بستر الکترونیک تقویت شده و صاحبان صنایع و خدمات از طریق فضای مجازی درخواست خود را ثبت و پیگیری می کنند.

استاندارد همدان به طور مستمر کیفیت 641 محصول زیر پوشش خود را سنجش و ارزیابی می کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مرداد 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 20280

به "خبرنگاران دانش افزایی مدیران کنترل کیفیت همدان مجازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دانش افزایی مدیران کنترل کیفیت همدان مجازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید