خبرنگاران عناصر اصلی باندهای قاچاق مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شوند

به گزارش مجله میهن، یاسوج- خبرنگاران- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عناصر اصلی باندهای قاچاق، تهیه و توزیع انواع مواد مخدر هر چه سریعتر در این استان شناسایی و دستگیر شوند.

خبرنگاران عناصر اصلی باندهای قاچاق مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شوند

به گزارش مجله میهن، احد جمالی روز چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج گفت: تحقق چنین موضوع مهمی جزو اولویت های جدی و اصلی متولیان امر در این استان باشد.

وی اضافه نمود: تقویت ابعاد فرهنگی مسأله مهم پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد لازم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان نمود: روحانیان، نهادهای مذهبی و فرهنگی، معلمان و سازمان های مردم نهاد استان اقدام به تعامل، همکاری و مشارکت لازم با متولیان امر در این زمینه نمایند.

جمالی عنوان نمود: تمهیدات لازم اندیشیده شده تا نیروهای مقابله ای با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد با امکانات و تجهیزات بهتر، بیشتر، پیشرفته تر و به روز به این امر بپردازند.

وی ابراز داشت: اوایل سال جاری تا به امروز تصمیم هایی ارزنده در زمینه مقابله و پیشگیری مواد مخدر، درمان معتادان و کاهش انواع آسیب های اجتماعی ناشی از مصرف آن از سوی دست اندرکاران مربوطه در کهگیلویه و بویراحمد گرفته و مصوب شده است.

جمالی گفت: باید تمامی این تصمیم ها به طور کامل، دقیق و با جدیت در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شوند.

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: میزان کشفیات انواع مواد مخدر در این استان در سال گذشته 6 تن و 100 کیلوگرم بوده است.

سردار مهدی انصاری گفت: ابتدای سال جاری تا به امروز 12 باند قاچاق، تهیه و توزیع مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی و متلاشی شده است.

وی اضافه نمود: مقابله جدی با ترانزیت مواد مخدر، معتادان متجاهر و شناسایی و دستگیری سران داخلی باندهای اصلی قاچاق، تهیه و توزیع مواد مخدر در دستور کار نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد است.

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان نمود: یکی از برنامه های مهم سال جاری این نیرو متلاشی کردن باندهای اصلی قاچاق، تهیه و توزیع مواد مخدر و توقیف اموال آنهاست.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: سال گذشته 9 نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در این استان برگزار که 59 مصوبه داشت و 95 درصد آنها اجرا شد.

سید ناصر رضایی گفت: یک هزار و 708 قاچاقچی مواد مخدر سال قبل در طرح های امنیت اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی و دستگیر شدند.

وی اضافه نمود: 58 باند قاچاق، تهیه و توزیع مواد مخدر سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد متلاشی و 302 دستگاه خودرو به ارزش 14 میلیارد ریال نیز توقیف شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 2 مرداد 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 20172

به "خبرنگاران عناصر اصلی باندهای قاچاق مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عناصر اصلی باندهای قاچاق مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید