خبرنگاران 400 هزار تن ظرفیت قطعی پروژه در شرکت لوله سازی اهواز ثبت شد

به گزارش مجله میهن، اهواز- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز از ثبت 400 هزار تن ظرفیت قطعی پروژه در سال 99 در این شرکت خبر داد و گفت: این میزان سفارش کار در پنج سال اخیر بی سابقه است.

خبرنگاران 400 هزار تن ظرفیت قطعی پروژه در شرکت لوله سازی اهواز ثبت شد

علی خنیفر شامگاه جمعه در حاشیه بازدید استاندار خوزستان از خطوط تولید شرکت لوله سازی اهواز در گفت وگو با خبرنگار مجله میهن اظهارداشت: در سال گذشته که رونق تولید نامگذاری شد، رکورد تناژی تولید 2 سال گذشته این شرکت شکست. در سال 98 بیش از 145 هزار تن افزایش تولید در این شرکت محقق شد که باعث حفظ و پایداری فرصت های شغلی موجود شده است.

مدیرعامل لوله سازی اهواز همچنین به بهبود رکورد تولید متراژ طولی لوله، توسط این شرکت بعد از 14 سال اشاره کرد و اضافه نمود: تلاش می شود در سالی که به نام سال جهش تولید نامگذاری شده، با محصول لوله های 56 اسپیرال که برای اولین بار در استان تولید می شود به رکود جدیدی دست پیدا کنیم.

خنیفر با اشاره به اینکه در حال حاضر این شرکت برای سال جاری میزان 400 هزار تن ظرفیت قطعی پروژه دارد، اضافه نمود: این میزان سفارش کار، در طول پنج سال اخیر بی سابقه است.در صورت تحقق این میزان تعهد، قطعا پروژه های جدیدی را در راستای جهش تولید جذب خواهیم کرد.

وی مهمتری کارفرماهای این شرکت را مهندسی توسعه نفت و شرکت ملی گاز ایران معرفی کرد و گفت: یکی از مهمترین پروژه هایی که در آن مشارکت داریم، طرح خط لوله یک هزار و 100 کیلومتری گوره به جاسک است.

پروژه خط لوله گوره به جاسک به منظور امنیت و پایداری صادرات نفت کشور تا سال 1400 باید به بهره برداری برسد.

شرکت لوله سازی اهواز تامین بیش از 50 درصد خط لوله یک هزار و 100 کیلومتری گوره - جاسک را متعهد شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 9 تیر 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 19546

به "خبرنگاران 400 هزار تن ظرفیت قطعی پروژه در شرکت لوله سازی اهواز ثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 400 هزار تن ظرفیت قطعی پروژه در شرکت لوله سازی اهواز ثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید