خبری داغ برای علاقه مندان برند سامسونگ ، گوشی هوشمند گلکسی S10 از نسل ششم وای فای پشتیبانی خواهد نمود

این روزها که بازار اینترنت 5G بسیار داغ شده است، شرکت سامسونگ وعده داده که از وای فای نسل ششم یا به عبارتی WiFi 6 در گوشی هوشمند گلکسی S10پشتیبانی خواهد نمود.

خبری داغ برای علاقه مندان برند سامسونگ ، گوشی هوشمند گلکسی S10 از نسل ششم وای فای پشتیبانی خواهد نمود

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به نظر می رسد اینترنت 5G تنها راه برای افزایش قدرت پهنای باند بی سیم شما نیست، چرا که شرکت هایی مثل سامسونگ برنامه هایی ویژه برای آینده تلفن های همراه خود دارد.

ما در حال نزدیک شدن به رویداد رونمایی از گوشی هوشمند S10 سامسونگ هستیم. رویدادی که در تاریخ 20 فوریه برگزار می گردد و بنابراین جای تعجب نیست که اطلاعاتی در خصوص گوشی های هوشمند جدید سامسونگ منتشر می گردد. بر اساس اطلاعات منتشر شده به نظر می رسد گلکسی های S10، S10 E و S10 Plus در راهند و ویژگی هایی خاص نیز دارند.

در شرایطی که بحث ها پیرامون نسل پنجم اینترنت یا همان اینترنت 5G متمرکز شده است، بسیاری از ما همچنان با وای فای در خانه یا در دفتر کار خود ارتباطاتمان را سازماندهی می کنیم. با این حال، WiFi 6 مزایایی ویژه تر از نسل های پیشین خود دارد.

با یاری وای فای نسل ششم دسترسی همزمان چند دستگاه به اینترنت هیچ اختلالی در سرعت و کیفیت آن ایجاد نمی نماید. عمر باتری گوشی هوشمند را بهتر حفظ می نماید و حتی به روتر اجازه می دهد به طور هوشمند برای انتقال داده ها تصمیم بگیرد. باید دید با انتشار این خبر، آیا سایر فراوری کنندگان تلفن همراه نیز به فکر ایجاد تغییرات می افتند یا خیر.

منبع: انتخاب
انتشار: بروزرسانی: 18 خرداد 1398 شناسه مطلب: 3182

به "خبری داغ برای علاقه مندان برند سامسونگ ، گوشی هوشمند گلکسی S10 از نسل ششم وای فای پشتیبانی خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری داغ برای علاقه مندان برند سامسونگ ، گوشی هوشمند گلکسی S10 از نسل ششم وای فای پشتیبانی خواهد نمود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید