خبر خوش برای تاکسیران ها، وام 40 میلیون تومانی برای اسقاط تاکسی های فرسوده

به گزارش مجله میهن، معاون هماهنگی امور مالی استانداری تهران از ارائه وام 40 میلیون تومانی به تاکسیران ها برای اسقاط تاکسی های فرسوده اطلاع داد.

خبر خوش برای تاکسیران ها، وام 40 میلیون تومانی برای اسقاط تاکسی های فرسوده

محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در گفت وگو با خبرنگار ، با اشاره به وجود 35 هزار تاکسی فرسوده در تهران اظهار کرد: نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی جدا از موضوع آلایندگی و صرفه اقتصادی آن، به گونه ای نیست که برای رانندگان کسب درآمد کند، از این رو اشتغال رانندگان در معرض تهدید قرار گرفته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: هماهنگی های لازم با سازمان تاکسیرانی، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری، مدیرعامل صندوق مهر کارآفرین و شرکت ایران خودرو صورت گرفته و صندوق مهر کارآفرین برای تأمین اقتصادی 10 هزار خودرو اعلام آمادگی نموده است.

10 هزار تاکسی شهر تهران فرسوده هستند/ روند نوسازی تاکسی های پایتخت متوقف شده است

امامی امین توضیح داد: بر این اساس 500 میلیارد تومان از سوی شهرداری تهران و 500 میلیارد تومان از سوی صندوق مهر کارآفرین به عنوان هزینه این طرح لحاظ شده است تا وام 40 میلیون تومانی در اختیار رانندگان قرار گیرد و 6.5 میلیون تومان نیز هزینه اسقاط خودرو و مقداری نقدینگی راننده باشد.

او اضافه کرد: قرار است ایران خودرو تعداد خودرو هایی که تا انتها سال می تواند تأمین کند را ارائه کند و این موضوع به صورت تکمیلی هفته آینده آنالیز خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 10399

به "خبر خوش برای تاکسیران ها، وام 40 میلیون تومانی برای اسقاط تاکسی های فرسوده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش برای تاکسیران ها، وام 40 میلیون تومانی برای اسقاط تاکسی های فرسوده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید