خیرآبادی: امیدوارم بنا و همکارانش شرایط موجود را به وضعیت مطلوب تبدیل نمایند، کشتی فرنگی خیلی کار دارد

به گزارش مجله میهن، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی امید گفت: حقیقت این است که تیم فرنگی خیلی کار دارد و من امیدوار هستم که محمد بنا و همکارانش بتوانند از شرایط موجود، وضعیت مطلوبی را به وجود آورند.

خیرآبادی: امیدوارم بنا و همکارانش شرایط موجود را به وضعیت مطلوب تبدیل نمایند، کشتی فرنگی خیلی کار دارد

جمشید خیرآبادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله میهن در خصوص عملکرد امیدها در جام بین المللی کشتی فرنگی تختی گفت: امیدها در اندیمشک بد نبودند، کلا رقابت ها در سطح متوسطی برگزار گردید. یک عده از نفراتی که شرایط سنی حضور در مسابقات امید را دارند، در این جام کشتی گرفتند و یک عده هم همراه با تیم ملی بزرگسالان به جام وهبی امره ترکیه می روند تا عملکردشان مورد ارزیابی قرار بگیرد.

وی در خصوص زمان انتخاب تیم ملی فرنگی اعزامی به مسابقات آسیایی امید تاکید نمود: بعد از آنالیز عملکرد نفرات در جام تختی و جام وهبی امره، تعدادی را به اردوی تیم ملی دعوت خواهیم کرد و سپس عملکرد درون اردویی کشتی گیران تاثیر زیادی در انتخاب مان خواهد داشت. ما 4 تا 6 فروردین مسابقات آسیایی امید را در مغولستان در پیش داریم و اگر جایی لازم بود تمرین و یا حتی مسابقه درون اردویی ملی پوش ما را معین خواهد نمود.

عضو کمیته فنی جام تختی در اندیمشک در خصوص وضعیت کشتی فرنگی اعلام کرد: 9 تیم خارجی به اندیمشک آمده بودند، مسابقات از سطح کمی و کیفی متوسطی برخوردار بود. حقیقت این است که این تیم خیلی کار دارد و من امیدوار هستم که محمد بنا و همکارانش در کادرفنی تیم ملی بزرگسالان بتوانند از شرایط موجود، وضعیت مطلوبی را به وجود آورند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 2962

به "خیرآبادی: امیدوارم بنا و همکارانش شرایط موجود را به وضعیت مطلوب تبدیل نمایند، کشتی فرنگی خیلی کار دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیرآبادی: امیدوارم بنا و همکارانش شرایط موجود را به وضعیت مطلوب تبدیل نمایند، کشتی فرنگی خیلی کار دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید