داستان خداحافظی تلخ مهدوی کیا باز هم در پرسپولیس تکرار می گردد؟، روزهای آخر فوتبال سیدجلال فرا رسید

به گزارش مجله میهن، کاپیتان پرسپولیس برای خداحافظی از فوتبال سخت مردد است.

داستان خداحافظی تلخ مهدوی کیا باز هم در پرسپولیس تکرار می گردد؟، روزهای آخر فوتبال سیدجلال فرا رسید

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری مجله میهن، آخرین حضور مهدی مهدوی کیا در ترکیب تیم پرسپولیس به فینال جام حذفی اردیبهشتِ سال 92 برمی گردد؛ مسابقه ای که با شکست پرسپولیس همراه شد و خداحافظی تلخی که هیچ وقت از یاد اهالی فوتبال و به خصوص پرسپولیسی ها نخواهد رفت. در آن مقطع زمانی خیلی از افراد یحیی گل محمدی را به خاطر نوع برخوردش با مهدوی کیا سرزنش کردند. شاید دلیل اصلی آن هم اشک هایی بود که مهدوی کیا در برنامه 90 ریخت. اینکه حالا در آن ماجرا چه کسی بیشتر مقصر بوده را طرفداران فوتبال باید قضاوت نمایند.

حالا به نظر می آید مشابه این اتفاق باز هم در پرسپولیس در حال رقم خوردن است؛ این بار بحث خداحافظی سید جلال حسینی مطرح شده است؛ بازیکنی که خودش تمایل دارد یک فصل دیگر هم می تواند برای پرسپولیس بازی کند در حالی که مربیان او چندان موافق این موضوع نیستند. سید جلال تحمل تمرینات پرفشار پرسپولیس را ندارد و در بازی های سنگین مخصوصاً لیگ قهرمانان آسیا، دور بودن او از شرایط ایده آل به وضوح دیده می شد. موردی که گابریل کالدرون و در ادامه یحیی گل محمدی هم به آن رسیدند. به خاطر همین بود که سید جلال در فصل جاری چند بازی مهم پرسپولیس را نیمکت نشین بود و در مسابقات سنگین نتوانست بازی های خوب گذشته خود را تکرار کند.

در واقع گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس به این نتیجه رسیده است که با داشتن محمدحسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده بهتر است دو مدافع جوان کنار آن ها داشته باشد؛ نه سید جلالی که در سن 39 سالگی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان بیاید.

قطعاً چنین موضوعی نه به سود سیدجلال و نه به سود پرسپولیس خواهد بود. کادر فنی این تیم قصد دارند برای خط دفاعی تیم شان پشتوانه سازی نمایند و با این شرایط نمی توانند به این هدف برسند. از همین روی گل محمدی انتظار دارد سید جلال خودش در سرانجام فصل کفش هایش را آویزان کند اما کاپیتان از این موضوع چندان استقبال نمی کند و برای دریافت این تصمیم عظیم سخت مردد است.

البته گل محمدی در مقطع فعلی اعتقاد دارد نباید به این موضوع دامن زده گردد و حتی دلیل نیمت نشینی کاپیتان تیمش را مصدومیت عنوان نموده در حالی که واقعیت چیز دیگریست .

4057/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 14 شهریور 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 21477

به "داستان خداحافظی تلخ مهدوی کیا باز هم در پرسپولیس تکرار می گردد؟، روزهای آخر فوتبال سیدجلال فرا رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان خداحافظی تلخ مهدوی کیا باز هم در پرسپولیس تکرار می گردد؟، روزهای آخر فوتبال سیدجلال فرا رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید