دلفی: هرگز نمی خواستم تیم امید را ترک کنم

بال تکنیکی تیم امید می گوید حتی اگر فرصت دوماهه نداشت هرگز نمی خواست اردوی تیم امید را در بازی های آسیایی ترک کند.

دلفی: هرگز نمی خواستم تیم امید را ترک کنم

به گزارش خبرنگاران، گفته می شد یونس دلفی باید اردوی تیم امید را ترک کند تا در تمرینات تیم آیندهوون حاضر گردد اما این اتفاق نیفتاد چرا که دو ماه زمان دارد.حمید استیلی بعد از بازی با کره شمالی که اتفاقا دلفی در ترکیب اصلی به میدان رفت در این باره گفت:باشگاه استقلال خوزستان نامه ای به من فرستاد و گفته بودند باید خیلی زود این بازیکن را بدهید تا به آیندهوون برود.من نامه را به فدراسیون فوتبال دادم و آقای ساکت این موضوع را پیگیری کرد و سپس این باشگاه را توبیخ کرد تمرکز یونس دلفی به هم ریخته بود.سپس متوجه شدیم که این بازیکن باید ماه دسامبر به هلند برود و بدین ترتیب تا سرانجام مسابقات کنار ما هست.

بال تکنیکی تیم امید هم که بعد از بازی با عربستان در این باره سکوت نموده بود بعد از برد مقابل کره شمالی در این باره گفت:من ابدا به فکر آیندهوون و این چیزها نبودم چرا که با تمام وجود برای بازیهای آسیایی و موفقیت تیم امید به اینجا آمدم و آن برای من از همه چیز مهم تر است. اما خداراشکر پس از اتفاقی که افتاد توانستیم با این تیم توافق کنیم که در یک وقت دیگر من به هلند بروم. اگر اینطور نمی شد مطمئن باشید در تیم امید می ماندم و بازی برای کشورم در این تورنمنت حساس را رها نمی کردم که به آیندهوون بروم.

دلفی درباره برد تیمش هم گفت:خداراشکر روند رو جلو داریم.ارنج ما نسبت به دیدار قبل تفاوت داشت. در بازی اول ما می خواستیم برابر عربستان به پیروزی برسیم اما این اتفاق نیفتاد تا برای این بازی قطعا بدانیم حریف را شکست می دهیم که خداراشکر این اتفاق افتاد.ما بعد ازدیدار با عربستان برای بازی دوم فقط آمده بودیم که بازی را ببریم که با توجه به بازی زیباتری که ارائه دادیم و انگیزه ای که داشتیم موفق به این کار شدیم.البته باید بگویم یک تیم خوب نیمکت خوبی هم دارد و همانطور که دیدید بازیکنانی که در جریان بازی هم به میدان آمدند توانستد موثر واقع شوند و حتی گل هم زدند.

منبع: ایران ورزشی

به "دلفی: هرگز نمی خواستم تیم امید را ترک کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلفی: هرگز نمی خواستم تیم امید را ترک کنم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید