دولت صیانت از صنعت هسته ای را وظیفه خود می داند

به گزارش مجله میهن، رئیس دفتر رئیس جمهور در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای تاکید نمود که دولت صیانت از صنعت هسته ای و ارتقای روزافزون آن را وظیفه خود می داند و به کوشش در راستای ایفای این وظیفه ادامه خواهد داد.

دولت صیانت از صنعت هسته ای را وظیفه خود می داند

به گزارش مجله میهن، متن این پیغام به توضیح زیر است:

روز ملی فناوری هسته ای گرامی باد. صنعت هسته ای تبلور اراده ملی و توانایی جوانان و دانشمندان این مرز و بوم و همچنین ثمره مجاهدت شهدایی است که نام شان تا همواره در فهرست قهرمانان ملت ایران خواهد درخشید.

در دولت تدبیر و امید، در کنار تثبیت حق غنی سازی و استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای برای کشور در جریان مذاکرات برجام، فرایند بسیار مثبتی از پیشرفت ها و دستاوردهای فناورانه را نیز در بُعد فنی شاهد بوده ایم، خاضعانه از برادر عزیز و دانشمندم دکتر صالحی و همه فعالان این صنعت راهبردی قدردانی می کنم و امیدوارم با کوششهای این عزیزان، فرایند رو به رشد و پیشرفت کشور در فناوری هسته ای تداوم یابد.

صنعت هسته ای به برکت خون شهدا و کوششهای دانشمندان و جوانان، جزئی از هویت جمعی ایرانیان شده و جلوه ای از غرور، بالندگی و ایستادگی ملت ایران به شمار می رود، دولت صیانت از این سرمایه ملی و ارتقای روزافزون آن را وظیفه خود می داند و به کوشش در راستای ایفای این وظیفه ادامه خواهد داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 9 خرداد 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 18408

به "دولت صیانت از صنعت هسته ای را وظیفه خود می داند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت صیانت از صنعت هسته ای را وظیفه خود می داند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید