دین محمدی: مجیدی کار عاقلانه ای کرد، بهترین مربی دنیا هم می ترسد در این شرایط کار کند، معلوم نیست چه بلایی سر استقلال آمده است

به گزارش مجله میهن، سیروس دین محمدی، پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد فرهاد مجیدی با نپذیرفتن پیشنهاد سرمربیگری آبی پوشان پایتخت، کاری عاقلانه انجام داد.

دین محمدی: مجیدی کار عاقلانه ای کرد، بهترین مربی دنیا هم می ترسد در این شرایط کار کند، معلوم نیست چه بلایی سر استقلال آمده است

سیروس دین محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله میهن، درباره تشکیل تیم سه نفره شامل علی خطیر، رحمان رضایی و اسماعیل خلیل زاده برای بازگرداندن آندره آ استراماچونی به ایران گفت: امیدوارم این اتفاق رخ دهد و استراماچونی بازگردد. نامعین بودن ماندن یا جدایی او، باعث ایجاد سردرگمی شده و در این میان تنها طرفداران و استقلال ضرر می نمایند، چون افرادی بودند که در این ماجرا معروف شدند. استقلال بازی های آسیایی را در پیش دارد و متأسفانه تکلیفش هنوز معین نیست.

وی درباره اینکه مدیران باشگاه استقلال و نیز علی فتح الله زاده گفته اند که باشگاه دوست دارد استراماچونی به کارش ادامه دهد، توضیح داد: ما و طرفداران هم دوست داریم که او برگردد. آقای فتح الله زاده! شما قول دادی که استراماچونی را برمی گردانی. حالا او را برگردان. چرا این کار را نمی کنی؟! 16 روز است که معلوم نیست چه بلایی بر سر استقلال آمده است. دلم برای نام استقلال می سوزد. من با پیراهن این تیم عرق ریختم و کاری ندارم چه کسی می خواهد به تیم بیاید. استقلال هویت دارد و باید سرپا بماند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا آبی پوشان با این شرایط، در فصل جاری می توانند پیروز باشند یا خیر، بیان نمود: پیروزیت در این شرایط خیلی سخت است. بازیکنان خیلی گناه دارند. آنها زحمت کشیدند و تیم را به اینجا رسانده اند. این بازیکنان اکنون توقع دارند یک مربی بالای سرشان باشد.

دین محمدی درباره فشار طرفداران روی باشگاه استقلال و ترس مدیران از انتخاب سرمربی جدید برای آبی های پایتخت به مجله میهن گفت: همین فشار باعث شد مدیران باشگاه به خانه اول خود بازگردند و هنوز هم معلوم نیست استراماچونی بازمی گردد یا خیر. طرفداران واقعی باشگاه از این موضوع خیلی ناراحت هستند، نه طرفدارانی که حاشیه ایجاد می نمایند.

وی درباره تجمع دوباره طرفداران باشگاه استقلال مقابل این باشگاه و نیز انصراف فرهاد مجیدی از سرمربیگری استقلال، گفت: فرهاد کار بسیار عاقلانه ای انجام داد، چون کار کردن در این شرایط خیلی سخت است. از تجمع طرفداران چه کسی ضرر می نماید؟ هر گزینه ای حتی بهترین مربی دنیا هم بیاید، می ترسد در این شرایط کار کند. نهایتاً این استقلال است که از شرایط موجود ضرر می نماید و باید از این بلاتکلیفی خارج گردد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه نقدها خود از طرفداران این تیم گفت: طرفداران همواره با باشگاه مهربان بودند، اما الان نمی دانم پشت پرده چیست. آنها باید اجازه دهند مسئولان با آرامش تصمیم بگیرند. جو حاکم بر طرفداران، به خصوص در شبکه های اجتماعی کار را خراب می نماید. همین حاشیه سازی ها باعث ایجاد مشکل می گردد. افرادی که مقابل باشگاه تجمع می نمایند، فردا تیم را ارنج می نمایند و می گویند چه بازیکنانی به میدان بروند! به عنوان یک استقلالی از این بابت ناراحتم، چون همین اتفاقات باعث می گردد کسی به استقلال نیاید.

وی درباره گزینه مطلوب باشگاه استقلال برای جایگزینی استراماچونی در صورت جدایی این مربی ایتالیایی گفت: امیدوارم استراماچونی به استقلال برگردد و به کارش ادامه دهد، اما شرایط تیم حساس است و باید در لیگ قهرمانان آسیا هم به میدان برود. اگر استراماچونی به استقلال برنگشت، کاری ندارم چه کسی به تیم می آید و از کسی نام نمی برم. باشگاه هر کسی را که می خواهد بیاورد. چون تیم باید یک بزرگ تر داشته باشد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه اضافه کرد: استقلال این همه پیشکسوت دارد، یعنی هیچکدام از آنها به درد نمی خورند و عده ای که مقابل باشگاه می آیند تصمیم می گیرند چه کسی بیاید؟ باشگاه این همه طرفدار و پیشکسوت دارد، یک نفر را بالای سر تیم بگذارند. نهایتاً 20 نفر فحش می دهند و همه چیز تمام می گردد! باشگاه متعلق به طرفداران است، نه هفت هشت نفری که می خواهند برای باشگاه تصمیم بگیرند.

دین محمدی درباره حس بی اعتمادی طرفداران به مسئولان باشگاه استقلال توضیح داد: ما در ایران زندگی می کنیم و باید با مسائل دست و پنجه نرم کنیم. مدیریت باشگاه مقصر است و من از مدیران تعریف نمی کنم، اما استراماچونی پولش را گرفت و از استقلال رفت. او وقتی پولش را گرفت، باید به تیم برمی گشت، نه اینکه بیانیه بدهد. واقعاً چرا استراماچونی هنوز به ایران نیامده است؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 14971

به "دین محمدی: مجیدی کار عاقلانه ای کرد، بهترین مربی دنیا هم می ترسد در این شرایط کار کند، معلوم نیست چه بلایی سر استقلال آمده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دین محمدی: مجیدی کار عاقلانه ای کرد، بهترین مربی دنیا هم می ترسد در این شرایط کار کند، معلوم نیست چه بلایی سر استقلال آمده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید